2023 gegužės 21

Pirmą kartą šeimų festivalis aplankė Lazdynus


„Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis įsibėgėja ir pirmą kartą atvyko į Lazdynus. Šiame Vilniaus mikrorajone. vyko azartiškos sporto varžybos ir kitos pramogos.

Pirmasis festivalis gegužės 14 d. vyko Pilaitėje, o gegužės 21 d. šeimos susirinko Lazdynuose, Sausio 13-osios progimnazijos aikštyne.

12 šeimų komandų varžėsi su futbolu susijusiose estafetėse kas greičiau, taikliau, sumaniau atliks įvairias užduotis, taip pat žaidė futbolą 3 prieš 3. Vienoje iš komandų dalyvavo ir močiutė, kuri puikiai pasirodė dartbolo rungtyje.

Tiek dalyviai, tiek žiūrovai galėjo išbandyti ir dartbolą, ir burbulinį futbolą, o vaikai pramogauti batutuose.

Šiltą rytą atsigaivinti leido „Žalios Girios“ vanduo bei „SipSap“ sula, visiems atiteko „Sveikatinės“ nuolaidos, o trys geriausiai sporto rungtyse pasirodžiusios šeimos laimėjo „O’Learys“ pramogų čekius ir teisę dalyvauti finalinėse varžybose birželio 11 d. LFF stadione.

Festivalio superfinalo nugalėtojai laimės vizitą pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“.

Šeimų festivalio trečias etapas vyks birželio 3 d. Fabijoniškėse, Ateities mokykloje ir Balsiuose birželio 4 dieną.

Dalyvių registracija vyksta internetu „Žalgirio“ internetinėje svetainėje fkzalgiris.lt/seimufestivalis

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.  Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris“ aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video