2023 birželio 5

Pirmą etapą baigęs Šeimų festivalis keliavo nuo Fabijoniškių iki Balsių


Kelias savaites po Vilnių keliavęs „Žalgirio“ šeimų festivalis aplankęs Fabijoniškes ir Balsius užbaigė pirmąjį etapą, po kurio paaiškėjo visi dvylika finalo dalyvių.

Šeimų komandos festivalyje varžėsi greičio, taiklumo, sumanumo estafetėse kas greičiau, taikliau, žaidė futbolą 3 prieš 3 ir komandinį bazių saugojimo žaidimą.

Vėsokas šeštadienio rytas Fabijoniškių „Ateities“ mokyklos aikštyne sportuoti sutraukė ne tik iš anksto užsiregistravusias šeimas – buvo ir jaunųjų dalyvių, kurie atėjo tiesiai į stadioną ir susibūrė į komandą.

Sekmadienį Balsių futbolo aikštelėje į varžybas tilpo 12 komandų, tarp kurių su puikia nuotaika vyko atkaklios varžybos. Specialų prizą – garsiojo Cristiano Ronaldo marškinėlius – įsteigė Balsių bendruomenės atstovas.

Abejuose renginiuose aktyviai praleisti laiką rinkosi vietos gyventojai, žiūrovai, kurie išbandė dartbolo, burbulinio futbolo, batutų pramogas.

Dalyviai gaivinosi „Žalios Girios“ vandeniu bei „SipSap“ sula, gavo „Sveikatinės“ nuolaidų, „O’Learys“ pramogų čekius, o geriausios komandos – teisę dalyvauti superfinale birželio 11 d. LFF stadione.

Festivalio superfinalo nugalėtojai laimės galimybę apsilankyti pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“.

Renginio partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.  Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris“ aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.