2023 birželio 4

Dvikovoje su „Šiauliais“ atsitiesta dviem įvarčiais

Permainingose rungtynėse „Žalgiris“ atsitiesė po nesėkmingos rungtynių pradžios ir panaikinęs dviejų įvarčių deficitą iškovojo lygiąsias 2:2 prieš „Šiaulius“.

Rungtynių pradžioje baudinį šiauliečiams realizavo Mantas Kuklys, o kėliniui įpusėjus rezultatą padidino Eligijus Jankauskas. Į pastarąjį įvartį netrukus atsakė Mathias Oyewusi. 84 minutę rezultatą išlygino Jurijus Kendyšas.

„Žalgirio“ sudėtyje po praėjusių rungtynių įvyko vienas pasikeitimas – vietoje L. Vaca puolime rungtyniavo N. Petkevičius.

5 min. po perdavimo iš kairio krašto D. Romanovskis smūgiavo į vartus iš arti, kamuolys pataikė į J. Bopesu ranką. Teisėjo skirtą baudinį realizavo M. Kuklys.
14 min. O. Verbicko smūgis iš toli buvo netikslus, 17 min. iš baudos aikštelės prieigų pro šalį mušė Y. Karashima.

26 min. svečiai įmušė į antra įvartį. Po D. Romanovskij perdavimo E. Jankauskas įsiveržė į baudos aikštelę ir atsidūręs vienas prieš vieną mušė tiksliai.
28 min. „Žalgiris“ sumažino atsilikimą. J. Bopesu iš kairio krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur buvęs M. Oyewusi galva mušė taikliai.

32 min. po M. Oyewusi smūgio galva kamuolį sugavo vartininkas.

38 min. pavojingoje „Šiaulių“ kontratakoje smūgį iš kairio krašto atliko D. Šešplaukis, tačiau E. Gertmonas užtikrintai apgynė vartus.

40 min. po M. Paveličiaus perdavimo iš dešinio krašto M. Oyewusi turėjo puikų šansą, bet iš kelių metrų iš arti griūdamas pasiuntė kamuolį virš skersinio.

72 min. šeimininkai turėjo dar vieną šimtaprocentę progą. E. Gertmonas perdavė kamuolį toli į priekį M. Oyewusi, šis išbėgo vienas prieš vieną, tačiau jo smūgį koja atrėmė vartininkas L. Paukštė.

84 min. po perdavimo į baudos aikštelę atšokusį kamuolį iš 12 metrų į vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino J. Kendyšas.

Per pridėtinį laiką dar vieną šansą turėjo M. Oyewusi, bet jo smūgį iš baudos aikštelės krašto atrėmė vartininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais birželio 7 d. Kaune prieš „Hegelmann“, o namuose – birželio 11 d. su „Dainava“.