2023 gegužės 20

Pergalingą seriją nutraukė nesėkmė Marijampolėje

Pergalinga „Žalgirio“ serija nutrūko netikėta nesėkme Marijampolėje – „Sūduvai“ pralaimėta 1:2.

Šešias rungtynes iš eilės laimėję vilniečiai svečiuose pirmavo po Mathias Oyewusi įvarčio antrajame kėlinyje, tačiau po pertraukos rezultatą išlygino Oleksejus Zbunis, o antra įvartį po kampinio įmušė Aleksandras Živanovičius.

„Žalgirio “ starto sudėtyje įvyko trys pasikeitimai – nuo pradžių žaidė N. Gorobsovas, P. Golubickas ir M. Paveličius. Dėl trauma komandai šį kartą negalėjo padėti B. Sebaihi ir N. Hnidas.

8 min. po O. Zbunio baudos smūgio iš 25 metrų kamuolį atmušė E. Gertmonas.

12 min. po D. Stankevičiaus baudos smūgio kamuolys pralėkė šalia skersinio.

Žalgiriečių atakos pirmojo kėlinio pusėje nebuvo sėkmingos, aktyvesni buvo šeimininkai.

26 min. po kontratakos D. Kazlauskas gavo kamuolį baudos aikštelės dešinėje pusėje, bet puolėjo smūgį atmušė vartininkas.

31 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. D. Kazlauskas baudos aikštelės krašte atliko akrobatišką perdavimą į vidurį, kur buvęs smūgiavo M. Oyewusi. Jo muštas kamuolys nuo vartininko įriedėjo į vartus.

33 min. po P. Mamičiaus perdavimo P. Golubicko smūgį iš arti atrėmė vartininkas.

39 min. iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo P. Golubickas, kamuolys lėkė pro šalį.

55 min. po kampinio S. Vučuro smūgį galva atrėmė vartininkas.

59 min. „Sūduva“ išlygino rezultatą. Po I. Olaesebikano perdavimo į priekį O. Zbunis gavo kamuolį baudos aikštelės prieigose ir permetė kamuolį per E. Gertmoną.

62 min. M. Oyewusi atėmė kamuolį iš vartininko, tačiau D. Kazlausko smūgį paskutinę akimirką blokavo gynėjas.

65 min. po M. Oyewusi smūgio kamuolį atmušė vartininkas.

Po minutės jau E. Gertmonui teko atmušti kamuolį po Ž. Baltrūno smūgio.

71 min. po perdavimo iš kairio krašto M. Oyewusi galva mušė virš vartų.

84 min. po J. Suzuki pakelto kampinio antra varžovų įvartį pelnė A. Živanovičius.

Per pridėtinį laiką rezultatą galėjo išlyginti A. Vilhjalmssonas, bet jo smūgį iš 10 metrų atrėmė vartininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį Kaune, „Hegelmann LFF taurėje“ prieš „Kauno Žalgirį“. Čempionate gegužės 28 d. laukia akistata su „Panevėžiu“.