2024 balandžio 28

Pergalingą seriją nutraukė lygiosios Marijampolėje

Pergalinga „Žalgirio“ serija nutrūko Marijampolėje – dvikova su „Sūduva“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo, o antrajame įmušė iš standartinių situacijų. „Sūduvą“ į priekį po kampinio galva išvedė Ivanas Zotko, o „Žalgiriui“ rezultatą baudos smūgiu išlygino Joelis Bopesu.

Žalgiriečiai pradėjo rungtynes tokia pat sudėtimi kaip ir praėjusiose rungtynėse.

Pirmojo kėlinio pusėje komandoms sekėsi sunkiai kurti atakas, geriau kontratakavo šeimininkai.

Kartą Steve’as Lawsonas iš toli smūgiavo pavojingai.

29 min. „Žalgirio“ atakoje iš baudos aikštelės prieigų pavojingai mušė L. Antalis, kamuolys skriejo virš vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo nesėkmingai – 51 min. po kampinio nedengiamas galva įmušė Ivanas Zotko.

71 min. šansą turėjo A. Hodžičius, kuris apsisukdamas smūgiavo iš baudos aikštelės vidurio, bet kamuolį sugavo vartininkas.

77 min. varžovai prasižengė prieš P. Golubicką ir po J. Bopesu smūgio iš dešinio krašto kamuolys įskriejo į vartus.

Dvikovos pabaigoje vilniečiams taip ir nepavyko pralaužti varžovų gynybos.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 1 d. namuose prieš Gargždų „Bangą“.