2023 liepos 27

Pavėlintas lyderių dvikovos laikas, žiūrovams – speciali akcija


Artimiausios „Žalgirio“ rungtynės su „Panevėžiu“ sekmadienį vyks neįprastu laiku, o Čempionų lygos rungtynėse dalyvavę žiūrovai bilietą galės įsigyti už simbolinę kainą.

Po įspūdingos akistatos Čempionų lygoje „Žalgiris“ turės svarbų mūšį vietiniame fronte – sekmadienį laukia dvikova su pagrindiniu konkurentu kovoje dėl pirmosios pozicijos „Panevėžiu“.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) informavo, jog persvarstė ir iš dalies patenkino FK „Panevėžys“ prašymą dėl šių rungtynių nukėlimo ir pavėlino jų laiką. Dvikova vyks liepos 30 dieną nuo 21 val. (anksčiau buvo suplanuota 17:55).

Atsidėkojant už palaikymą „Žalgiris“ savo aistruoliams siūlo specialią akciją – apsilankiusiems paskutinėse Čempionų lygos rungtynėse bilietą į sekmadienio dvikovą galima įsigyti už minimalią kainą – vos 2 eurus.

Tam prieš perkant į nuolaidos langelį reikia įvesti liepos 25 d. rungtynių bilieto kodą. Akcija galioja tik perkantiems iš anksto internetu.

„Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandas turnyro lentelėje šiuo metu skiria 3 taškai, nugalėjusi komanda turi galimybę atsidurti „Optibet A lygos“ turnyro lentelės viršuje.

Bilietus į „Žalgirio“ namų rungtynes platina „Bilietai.lt“