2024 kovo 17

Patirta pirmoji nesėkmė

Ketvirtose rungtynėse „Žalgiris“ patyrė pirmąją nesėkmę – po namuose 1:3 nusileista Kauno rajono „Hegelmann“ komandai.

Žalgiriečiai pirmavo po Liviu Antalio įvarčio pirmajame kėlinyje, tačiau itin sėkmingą atkarpą antrojo kėlinio viduryje sužaidę varžovai persvėrė rezultatą savo naudai. Leo Ribeiro įmušė pats ir asistavo Matui Vareikai, o tolimu smūgiu pasižymėjo Domantas Antanavičius.

11 min. Y. Karashima perėmė kamuolį baudos aikštelėje, bet po jo perdavimo L. Antaliui smūgis nepavyko.

Žalgiriečių atakos dažnai strigo paskutinėje atakos stadijoje.

„Hegelmann“ keliskart pavojingai kontratakavo, tačiau paskutiniu momentu pavykdavo varžovų išpuolius nutraukti blokuojant smūgį ar perdavimą.
Prieš pertrauką šeimininkai išsiveržė į priekį. Po užsitęsusios atakos G. Matulevičius perdavė kamuolį arčiau vartų, kur buvęs L. Antalis iš arti smūgiavo tiksliai.

58 min. po standartinės situacijos J. Moutachy prie artimojo virpsto surado O. Verbicką, bet jo smūgis buvo netaiklus – kamuolys skriejo virš vartų.

64 min. pavojingą V. Armalo smūgį iš baudos aikštelės vidurio blokavo J. Moutachy.

66 min. svečiai išlygino rezultatą. Iš baudos aikštelės prieigų tiksliai į vartų kampą smūgiavo L. Ribeiro.

Dar po poros minučių tas pats L. Ribeiro suklaidino varžovą aikštės viduryje ir greitoje kontratakoje surado M. Vareiką, kuris iš dešinio krašto smūgiavo tiksliai.

75 min. kauniečiai įmušė dar kartą – smūgiu iš 30 metrų pasižymėjo D. Antanavičius.

Kitas rungtynes vilniečiai žais kovo 31 d. svečiuose prieš „Kauno Žalgirį“. Namuose „Žalgiris“ balandžio 7 d. priims „Šiaulių“ komandą.