2023 vasario 18

Paskutinėje kontrolinėje dvikovoje – keturi įvarčiai

Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse ruošiantis sezonui „Žalgiris“ namuose nesunkiai 4:1 laimėjo prieš Klaipėdos „Neptūną“. Du įvarčius pelnė Romualdas Jansonas, po kartą pasižymėjo Gustas Jarusevičius ir Nauris Petkevičius.

Žalgiriečiai šiose rungtynėse vertėsi be šešių traumuotų žaidėjų, o komandos gretas papildė potencialus naujokas Adama Fofana.

Pirmąjį įvartį jau 9 rungtynių minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo galva įmušė R. Jansonas. Kėlinio viduryje po Billalo Sebaihi prasiveržimo R. Jansonas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Arti trečio įvarčio buvo K. Kažukolovas, bet jo muštas kamuolys pataikė į virpstą.

Antrojo kėlinio pradžioje G. Jarusevičius stipriu smūgiu iš 20 metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Kėlinio viduryje „Neptūnui“ pavyko atsilikimą sušvelninti, o 66 min. pasinaudojęs atšokusiu kamuoliu vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo N. Petkevičius.

Žalgiriečiai galėjo įmušti ir dar, bet varžovus gelbėjo ir virpstas.

Sezoną „Žalgiris“ pradės vasario 26 d. Supertaurės rungtynėmis prieš „Kauno Žalgirį“.

„Žalgirio“ sudėtis: Tomislav Duka, Joel Bopesu (66 min. Petar Mamič), Nassim Hnid, Kipras Kažukolovas (69 min. Stipe Vučur), Mario Pavelič, Ovidijus Verbickas (28 min. Gustas Jarusevičius), Nicolas Gorobsov (56 min. Paulius Golubickas), Yukiyoshi Karashima, Billal Sebaihi (66 min. Adama Fofana), Romualdas Jansonas (56 min. Nauris Petkevičius), Donatas Kazlauskas (69 min. Matas Vareika).