2021 rugsėjo 15

Panevėžyje pergalės nepavyko pasiekti – lygiosios

„Optibet A lygos“ 28-ojo turo rungtynėse Aukštaitijos stadione „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su vietos „Panevėžiu“. Vladimiro Čeburino auklėtiniai išsiveržė į priekį 79-ą minutę, tačiau šeimininkai per likusį laiką sugebėjo išlyginti rezultatą.

Pirmosiomis minutėmis šeimininkai buvo aktyvesni, bet „Žalgirio” gynėjams visus gaisrus pavyko užgesinti.

12-ą min. aukštas Joelio Bopesu perdavimas pasiekė kitame krašte atsidengusį Gustą Jarusevičių – šis pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau Tomislavo Kišo smūgį  iš eigos vartininkas atrėmė.

14-ą min T. Kišas pabandė smūgiuoti kaire koja iš baudos aikštelės kampo, bet kamuolys nuskriejo šalia virpsto. Netrukus Djibrilis Diaw smūgiavo kiek netiksliai po pakelto kampinio ir „Žalgirio“ atakos nuslūgo.

28-ą min. Mario Paveličius pabandė užklupti tolimu smūgiu, bet į vartų plotą nepataikė.

41 min. dar kelias progas pasižymėti turėjo D. Diaw. Pavojingai smūgiavo galva, bet „Panevėžio“ žaidėjas išgelbėjo savo komandą išmušdamas kamuolį nuo vartų linijos.

Netrukus D. Diaw gavo progą smūgiuoti koja, bet smūgis buvo blokuotas.

Antrojo kėlinio pradžioje Edvinui Gertmonui teko atremti kelis pavojingus panevėžiečių smūgius, o šeimininkų išpuoliai tapo vis aštresni.

Vis dėlto pirmieji pasižymėjo antrajame kėlinyje daug progų nesukūrę žalgiriečiai – 79-ą minutę Josipas Tadičius smūgiu galva uždarė Mario Paveličiaus perdavimą.

Vos po keturių minučių rezultatas tapo lygus – pasižymėjo „Panevėžio“ legionierius Elivelto.

Po 24-ių rungtynių Vilniaus klubas yra surinkęs 52 taškus, dviem rungtynėmis daugiau sužaidęs „Panevėžys“ – su 49 taškais.