2023 vasario 3

O. Buffas pasirašė naują sutartį


„Žalgirio“ gretose antram sezonui liks ir legionierius iš Šveicarijos Oliveris Buffas. Klubas ir žaidėjas sutarė dėl sutarties pratęsimo.

30 metų O. Buffas į Vilnių atvyko prieš metus ir pasirašė vienerių metų kontraktą. Jam pasibaigus žaidėjas buvo tapęs laisvuoju agentu.

Šveicaras vienu iš paskutinių praėjusių metų sudėties nežinomųjų, tačiau galų gale žaidėjas ir klubas apsisprendė pratęsti bendradarbiavimą.

Praėjusių metų sezone O. Buffas sužaidė 44 rungtynes ir padėjo komandai apginti čempionų titulą bei taurės trofėjų, patekti į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą.

Šalies čempionate jis per 26 rungtynes įmušė 1 įvartį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.  Taurės turnyre jis per 4 rungtynes pasižymėjo 2 kartus. o UEFA turnyruose žaidė visas 14 rungtynių, įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

O. Buffas – aštuntasis žaidėjas, po praėjusių metų pratęsęs sutartį su „Žalgiriu“: tą patį padarė vartininkai Tomislavas Duka, Edvinas Gertmonas, gynėjai Joelis Bopesu, Saulius Mikoliūnas, Mario Paveličius, saugai Nicolas Gorobsovas ir Ovidijus Verbickas.