2023 vasario 18

O. Buffas: „Pamačius kad daugelis pasiliko buvo lengviau nuspręsti ir man“


Antrą sezoną „Žalgirio“ komandoje žaisiantis saugas iš Šveicarijos Oliveris Buffas teigia, jog sprendimą likti Vilniuje paskatino ir tai, jog nemaža dalis praėjusio sezono ekipos branduolio pratęsė sutartis.

O. Buffas – septintasis žalgirietis, kuris šią žiemą pratęsė sutartį su Lietuvos čempionais.

„Prireikė daugiau laiko namuose viską apgalvoti, nusiraminti. Pagalvoti apie kitą mano žingsnį. Galų gale priėmiau sprendimą, kad būtų gerai pakartoti praėjusį sezoną. Kasmet su nauja komanda žaisti Europoje labai sunku. Pernai turėjome labai gerą komandą. Kai pamačiau kad daug vaikinų pasiliko čia. Buvo lengviau nuspręsti pasilikti ir man. Daug lengviau jei turi žaidėjus kurie vieni kitus pažįsta“, – aiškino šveicaras.

Saugas prie komandos prisijungė vasario pradžioje, treniruočių stovykloje Turkijoje, tačiau jam pirmosios savaitės nebuvo sklandžios. „Prisijungti prie komandos pasiruošimo metu nelengva. Atvykęs gavau traumą. Nepasisekė, bet tikiuosi greitai grįžti. Laukia ilgas sezonas, neabejoju jog dar padėsiu komandai“, – teigė žaidėjas, kuris šį sezoną 23-ą marškinėlių numerį iškeitė į 15-ąjį.

Praėjusį sezoną su komandos draugais jis buvo arti patekimo į UEFA Europos lygą. Pasak patyrusio futbolininko, nors tikslai dideli, pernai iškovotas kelialapis į Konferencijų lygą toli gražu negarantuoja lengvesnio kelio šiemet.

„Kai žaidi Čempionų lygoje, žinoma, nori eiti iki pat galo. Tačiau tai labai didelis tikslas, svajonė. Žinoma, turiu tikslą vėl patekti į Europos turnyrus. Svajonė – Čempionų lyga. Kiti du turnyrai – tikslas. Pernai labai nepasisekė, kad nepatekome į Europos lygą. Tačiau manau kad ir dabar bus labai sunku. Galbūt pradžioje dar gali būti lengvesnis varžovas. Bet gali ir nepasisekti, sutikti labai stiprų varžovą. Tikiuosi mums seksis ir pateksime toliau. Su šia komanda, manau, kad mums reikia šiek tiek laiko, nes yra naujokų. Žinoma yra ir tikslas tapti čempionais, laimėti taurę“, – kalbėjo O. Buffas.

„Žalgiris“ šeštadienį žais paskutines kontrolines rungtynes prieš Klaipėdos „Neptūną“, o sezoną pradės vasario 26 d. Supertaurės rungtynėmis. Pirmoji dvikova čempionate numatoma kovo 5 d.

Video