2021 rugsėjo 28

Nojus Stankevičius varžovo nesibaimina: „Esame labai motyvuoti“


„Mes, jaunimas, Europoje nežaidžiame, todėl emocija visai kitokia. Galbūt ir žmonių daugiau susirinks“, – prieš debiutą UEFA Jaunimo lygoje kalbėjo „Žalgiris U19“ gynėjas Nojus Stankevičius.

Jaunieji žalgiriečiai su Haifos „Maccabi“ jaunaisiais futbolininkais į kovą stos šįvakar, 19.00 val., LFF stadione.

„Matosi, kad visi ir užsivedę labiau, motyvuoti, nes tokios rungtynės ne kasdien vyksta. Kai kuriems tokios rungtynės turbūt pirmąkart gyvenime bus“, – pridūrė N. Stankevičius.

Jaunasis futbolininkas pripažįsta, kad tai galimybė jam ir komandos draugams užsirekomenduoti, atkreipti į save dėmesį, nes, kaip sako pats Nojus, „rungtynes stebės daug akių iš užsienio“.

Kita vertus, N. Stankevičius pripažįsta, kad varžovas laukia stiprus.

„Nėra abejonės, kad „Maccabi“ komanda labai gera. Stipri, labai gerai fiziškai sudėta. Bet tikrai nemanau, kad mes esame prastesni. Eisime tik dėl pergalės“.

„Žalgiris U19“ komandai negalės padėti atakų lyderis Meinardas Mikulėnas, likusiai sezono daliai iškritęs dėl traumas. N. Stankevičius įsitikinęs, kad jo vietą deramai užims kitas motyvuotas žalgirietis.

„Praradimų yra. M. Mikulėnas, aišku, vienas didesnių praradimų. Vis dėlto manau, kad kiti taip pat pajėgūs žaisti. Į Meinardo vietą stos kitas, ir nemanau, kad prasčiau sužais, mat tokio pobūdžio rungtynėse motyvacijos tikrai netrūks“.

Atsakomosios rungtynės Izraelyje numatytos spalio 20 dieną. Poros nugalėtojas antrajame etape žais su Ščecino „Pogon“ (Lenkija) ir La Korunjos „Deportivo“ (Ispanija) poros laimėtoju lapkričio 3-24 dienomis.

Video