2023 spalio 22

Naktiniame turnyre – dalyvių įvairovė

Antrus metus iš eilės „Sportimos“ arena vieną spalio penktadienį dirbo iki vėlyvos nakties – čia rinkosi „Žalgirio“ mėgėjiško naktinio futbolo turnyro dalyviai ir žiūrovai.

Kaip ir praėjusiais metais, turnyras net negalėjo priimti visų norinčių – jau per pirmąją savaitę užsiregistravo 40 komandų. Į turnyrą pateko pirmosios 32 užsiregistravusios komandos.

Tarp jų buvo ir kolektyvų iš Kauno, Marijampolės, Alytaus, Utenos.

Vieną komandą sudarė mūsų šalyje gyvenantys užsieniečiai iš Afrikos valstybių.

Savo komandas turėjo „Žalgirio“ aistruolių bendruomenės „Centro Tribūna“ ir „Žaliai Baltas Vilnius“.

Antrus metus iš eilės pasivaržyti atvyko ir komikai Airidas Jankus, Antanas Sadauskas.

Ne vienoje komandoje iššūkį vyrams metė ir merginos bei moterys.

Komandas palaikiusiems žiūrovams nuotaiką palaikė DJ Tomas Jaz muzika.

Kaip ir praėjusiais metais, turnyras startavo grupių varžybomis. Į atkrintamąsias varžybas, kurios vyko jau gerokai po vidurnakčio, pateko 16 komandų.

Praėjusių metų čempionai „Vėžlai“ krito jau aštuntfinalyje po baudinių serijos.

Ketvirtoje vietoje liko jauna Vilniaus „TelecomBet“ komanda, tarp kurios palaikytojų buvo ir traumą besigydantis Lietuvos rinktinės kandidatas Benas Šatkus.

Trečią vietą užėmė marijampoliečių ekipa „Niekur nežaidę“.

Antrą vietą iškovojo komanda „Po Pertraukos“. Jos gretose išsiskyrė du buvę profesionalai, Lietuvos jaunimo rinktinių žaidėjai – Simonas Stankevičius ir Lukas Artimavičius.

Nugalėtojais tapo mažajame futbole patyrusi ir ne vieną titulą nuskynusi „El Dorado“ komanda, kurią į priekį vedė Futsalo pasaulyje gerai žinomas Artūras Juchno.

Pirmąsias keturias rungtynes užėmusios komandos apdovanotos „Sportland“, „O‘Learys“ ir „Impuls“ prizais, o nugalėtojai laimėjo 1000 eurų vertės vakarėlį.

Daugiau nuotraukų

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris“ aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.