2023 liepos 26

M. Oyewusi: „Tikiu, kad galime dar geriau“


Po lygiųjų akistatoje su „Galatasaray“ klubu „Žalgirio“ žaidėjai džiaugėsi, kad pavyko rezultatą išlyginti ir kovą perkelti į kitas rungtynes.

Permainingoje dvikovoje su daug garsesniu varžovu „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Išlyginome į rezultatą, važiuojame į Turkiją. Viskas spręsis iš vienerių rungtynių. Džiugu kad nepasidavėme, žaidėme iki galo ir pavyko išlyginti“, – sakė Edvinas Gertmonas.

„Pirmiausia ačiū Dievui už pasiektą rezultatą. Nebuvo lengva, turėjome daug progų, tačiau niekada nepasidavėme. Tikiu, kad galime dar geriau“, – kalbėjo Mathias Oyewusi.

Paklaustas, ar „Galatasaray“ nustebino, E. Gertmonas atsakė: „Nesakyčiau kad labai nustebino, nes informacijos turėjome daug, daug matėme. Dar tik sezono pradžia, žinome kad jie turi daug kokybės, tai aukšto lygio žaidėjai. Manau, kad viskas pasimatys išvykoje, jų namų aikštėje – ką jie turi.“

Vartininko teigimu, žaisti tokiose rungtynėse jam net patiko labiau, nei prieš varžovą kuris daugiau ginasi:  „Man sunkiau žaisti kai reikia gintis nuo kontratakų. Čia esi visada susikaupęs, visada judesyje. Negaliu sakyti, kad tai sunkiausios rungtynės šį sezoną. Smagiausios tai tikrai.“

Pirmajame kėlinyje M. Oyewusi neišnaudojo bent vienos geros progos pasižymėti, tačiau iš karto po pertraukos įvartį pelnė.

„Treneris rūbinėje sakė, kad gali išnaudoti progas geriau. Atsakiau, kad tikrai galiu geriau. Futbole kartais įmušti, kartais progų neišnaudoji Tačiau per daug dėl to nesikrimtau. Išėjau į antrą kėlinį su tikėjimu. Ačiū Dievui, pasisekė įmušti, – kalbėjo M. Oyewusi. – Gynėjas Nassimas išmušė kamuolį į priekį Atsidūriau vienas prieš vieną su gynėju. Buvo dvikova prieš jį. Atėmiau kamuolį iš jo ir lėkiau į priekį. Bėgau su skausmu, bet jaučiau, kad turiu greičio ir pavyko įmušti.“

Traumą „Žalgirio“ puolėjas patyrė dar pirmo kėlinio pradžioje, kai patyrė varžovo smūgį keliu iš nugaros.

„Negaliu tiksliai atsakyti, bet trauma neatrodo labai rimta. Praleidau smūgį iš nugaros. Tikiu, kad nėra rimta trauma. Tikiuosi po kelių dienų pasveikti ir grįžti į aikštę“, – vylėsi legionierius iš Nigerijos.

Vėliau du įvarčius pelnė ir varžovų komanda. „Pirmas įvartis – puikiai pakeltas kamuolys, sakiau vidurio gynėju kad žaistų, nežinau ką jis išgirdo. Užmetė jam už galvos, puikiai išpildė – iš arti, nuo žemės. Antras įvartis: pramušė, smūgis nebuvo super stiprus, bet pramušė į kampą, atšoko kamuolys jų žaidėjui, nespėjau atsistoti, krito antras įvartis“, – pasakojo E. Gertmonas.

Visgi rungtynių pabaigoje rezultatą žalgiriečiams pavyko išlyginti. Pasiteiravus, ar lygiosios labiau tenkina, ar liūdina, E. Gertmonas atsakė:  „Buvo emocinė karuselė – ir liūdesio, ir džiaugsmo. Gerai, kas gerai baigiasi. Viskas vėl nuo pradžių, paaiškės per vienerias rungtynes, per jas visko gali būti. Ne blogiausias rezultatas“

Atsakomosios komandų rungtynės vyks rugpjūčio 2 dieną Stambule.