2023 birželio 28

M. Oyewusi: „Po pertraukos žaidžiame labiau kaip komanda“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po rezultatyvios pergalės Kaune dėkojo žaidėjams už gerą atsidavimą ir įvarčių gausą, o trimis įvarčiais pasižymėjęs Mathias Oyewusi pažymėjo komandinius veiksmus.
„Žalgiris“ Kaune pirmavo 5:0 ir tik rungtynių pabaigoje leido „Kauno Žalgiriui“ sumažinti atsilikimą dviem įvarčiais.

„Rungtynės buvo geros, įdomios ir pagal komandų sumanymus pagal savo planų įgyvendinimą aikštėje Gerai kad įmušėme ir įmušėme daug. Tik nedžiugina kad praleidžiame įvarčius – pabaigoje, po keitimų šiek tiek susilpnėjo žaidimas. Tačiau atsidavimas buvo geras, noras didelis Ne viską, ką suplanavome įvykdėme, bet daugumoje pavyko. Noriu labai padėkoti žaidėjams už šimtaprocentinį atsidavimą aikštėje“, – kalbėjo V. Čeburinas.

 

„Ačiū Dievui už pergalę, tai buvo geras komandinis darbas. Nuo vartininko iki puolėjų. Visi dirbo sunkiai. Buvo gera ramybė. Jei žaisime taip ir toliau, turėsime progų įmušti ir laimėti daugiau rungtynių. Buvo geras jausmas, geros emocijos komandai. Treneris patenkintas, visi patenkinti“, – sakė M. Oyewusi.

 

Paklaustas, ar tai geriausios komandos rungtynės šį sezoną, treneris atsakė: „Mūsų geriausios rungtynės dar ateityje.“

Rungtynių pabaigoje vilniečiai praleido du įvarčius. „Nesakyčiau kad trūko susikaupimo. Praradome pranašumą vidurio zonoje. Išėjo perdavimas iš ten. Prie antrojo įvarčio perstatėme, žaidėme kitokia schema. Gal ne visai suprato kas turi žaisti į kamuolį“, – svarstė treneris.

Į klausimą apie tai, ar komanda artėja prie geriausios sportinės formos, M. Oyewusi atsakė: „Taip, manau kad artėjame. Po pertraukos žaidžiame labiau kaip komanda, artimiau. Visi vienas kitą palaiko. Niekas nekaltina vienas kito. Dirbame, kovojame vienas už kitą. Jei taip žaisime, galėsime laimėti daugiau. Dėkoju Dievui už įvarčius, esu laimingas. Įmušiau pirmą hat-tricką Lietuvoje. Tai prideda pasitikėjimo prieš artėjančią atranką Europoje. Tai kaip žalia šviesa. Reikia dirbti daugiau, žaisti dar geriau. Tikiu kad dar daug priešakyje.“

Antrą kartą karjeroje ir pirmą kartą Lietuvoje M. Oyewusi pelnė tris įvarčius per vienerias rungtynes. „Įvarčiai krito po gerų perdavimų. Sudalyvavo Ovidijus, Fofana, perdavėme vienas kitam. Tai buvo geri komandiniai veiksmai. Nuo saugų linijos iki puolimo. Viskas suveikė gerai. Buvo gerai nuo pradžių. Gerai, tiesiog puikiai“, – šypsojosi puolėjas.

Sekmadienį žalgiriečiai žais Gargžduose, o liepos 6 d. grįš į Vilnių – ten laukia generalinė repeticija prieš kovas Europoje. Liepos 11 d. komandos laukia pirmosios Čempionų lygos rungtynės su Šiaurės Makedonijos čempionais.