2023 liepos 30

Lyderių akistatoje – nesėkmė

Dviejų čempionato lyderių akistatoje „Žalgiris“ nžaidybinio pranašumo nepavertė į rezultatą – namuose 1:2 pralaimėta „Panevėžio“ komandai.

„Panevėžys“ po J. Sarpongo smūgio įmušė įvartį pirmą minutę, o įpusėjus kėliniui rezultatą smūgiu nuo 11 metrų žymos išlygino L. Antalis. Tačiau antrajame kėlinyje po greitos kontratakos antrą įvartį svečiams pelnė A. Smithas.

Pirmasis įvartis krito sužaidus mažiau nei pusę minutės. Po svečių atakos kairiuoju kraštu J. Sarpongas įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.
Žalgiriečių gretose smūgiu iš toli grasino L. Antalis, bet kamuolį sugavo vartininkas.

28 min. L. Antalis turėjo galimybę baudos aikštelėje, bet vienu lietimu smūgiavo aukštai virš vartų.

33 min. „Žalgiris“ išlygino rezultatą. Po N. Gorobsovo pakelto kampinio L. Klimavičius sužaidė ranka ir skirtą baudinį realizavo L. Antalis.
40 ir 44 min. po O. Buffo ir J. Kendyšo smūgiu iš toli kamuolį atrėmė V. Černiauskas.

56 min. L. Antalis gavo kamuolį baudos aikštelėje ir permetė jį pro vartininką, bet nuo linijos kamuolį išmušė L. Klimavičius.

Žalgiriečiai beveik visas rungtynes turėjo iniciatyvą, tačiau 68 min. praleido antra įvartį. Kontratakoje du prieš du A. Smithas gavo kamuolį baudos aikštelės prieigose ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

75 min. Y. Karashima smūgiavo iš toli, kamuolį atmušė V. Černiauskas.

80 min. J. Bopesu iš baudos smūgio pataikė į gyvatvorę, o pakartotiniu bandymu Y. Karashima pritrūko tikslumo.

89 min. po greitos atakos ir O. Verbicko perdavimo iš dešinio krašto gerą šansą turėjo M. Oyewusi, bet jam iš arti nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

Paskutinėmis pridėtinio laiko minutėmis A. Fofana buvo arti tikslo, bet po jo smūgio S. Keita ant vartų linijos atmušė kamuolį į skersinį.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais trečiadinenį Stambule – čia laukia atsakomosios Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynės.