2024 birželio 3

L. Antalis: „Visi atliko gerą darbą“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po vienuoliktos sezono pergalės čempionate dėkojo aistruoliams už palaikymą ir buvo patenkintas pasiteisinusia strategija, o du įvarčiais pasižymėjęs Liviu Antalis teigė, kad komandos įvarčiai iš standartinės situacijos nėra atsitiktinumas.

Žalgiriečiai ketvirtadienį pralaimėjo „TransINVEST“ komandai „FPRO LFF taurės“ rungtynėse, tačiau sekmadienį atsitiesė pergale „TOPsport A lygoje“.

„Labai ačiū aistruoliams. Jie su mumis ilgai. Jie supranta, kad praėjusios rungtynės buvo ne mūsų. Svarbios rungtynės, kaip ir visos. Tačiau jos išsiskyrė. Dėl to labai ačiū aistruoliams už palaikymą. Žaidėjai tai matydami jautė tą atsakomybę. Daug didesnę, – kalbėjo V. Čeburinas – Geros rungtynės, daug kovos. Daug teisingų veiksmų, tokių, dėl kurių tarėmės. Žaidėjai atliko didelį darbą. Už tai didelė pagarba.“

 

„Pirmiausia džiaugiuosi dėl pergalės. Buvo svarbu po pralaimėtų taurės rungtynių atsitiesti. Parodyti, kad tai buvo vienkartinis atvejis. Komanda parodė charakterį, visi atsidavė šimtu procentų. Sveikinu visus, didžiuojuosi visais“, – teigė L. Antalis.

 

Paklaustas kas pasikeitė po praėjusių rungtynių, treneris atsakė: „Mes paruošėme savo namų darbų šioms rungtynėms. Tai pasiteisino, ypač pirmajame kėlinyje. Varžovas atrodė nepasiruošęs tiems veiksmams. Iš to buvo ir uždirbtas baudinys. Grasinome vartams. Tik kėlinio pabaigoje sužaidėme ne taip tvirtai. Varžovai mus taip pat žinojo iš praėjusių rungtynių. Todėl buvo įdomu kaip viskas klostysis aikštėje. Bravo žaidėjams.“

L. Antalis pažymėjo komandos atsidavimą: „Visi buvo tinkamai nusiteikę, 100 procentų. Kai viską atiduodi dėl futbolo – gausi grąžą. Šiandien visi atliko gerą darbą. Tai buvo vienas iš skirtumų lyginant su praėjusiomis rungtynėmis.“

Puolėjas iš Rumunijos du įvarčius pelnė per savo 35-ąjį gimtadienį. „Jis profesionalas, jis yra aikštėje. Matome kiek naudos jis duoda komandai, kiek pozityvo ir įmušti du įvarčiai. Nesvarbu, kad ir pirmas baudinys, jį reikia įmušti. Antras įvartis gražus. Būtų gerai, jei kiekvienas per gimtadienį įmuštų po du įvarčius“, – sakė V. Čeburinas.

„Anksčiau nesu įmušęs per gimtadienį. Džiaugiuosi, man visad svarbu įmušti. Bet svarbiausia komandos pergalė. Man šiandien tai buvo tobula dovana. 2 įvarčiai, 3 taškai Jei taip toliau eisime – bus nuostabu“, – teigė vienas ekipos senbuvių.

Du įvarčius „Žalgiris“ įmušė po kampinių – Joeliui Bopesu pakėlus kamuolį smūgiais galva pasižymėjo Jurijus Kendyšas ir L. Antalis. „Kiekvieną savaitę dirbame su standartinėmis situacijomis. Tai nėra atsitiktinumas. Mums tai yra vienas iš tikslų. Dirbome ties juo“, – patikino L. Antalis.

Po šių rungtyniu dalis žalgiriečių turės kelias dienas poilsio, o kiti iškeliaus į rinktinių stovyklas.

„Turime nemažai žaidėjų skirtingose rinktinėse. Visiems linkime sėkmės, pergalių. Padarysime pauzę, atsikvėpimui. Laukia atsakingas kitas mėnuo. Daug rungtynių. Žaisdami čempionate ruošiamės ir Konferencijų lygai. Reikia duoti žaidėjams poilsio, kad jie persikrautų ir tada eisime pirmyn“, – sakė V. Čeburinas.

„Tai svarbu, nes vėliau neturėsime tokios ilgesnės pertraukos. Svarbu grįžti šviežesniems, taip pat ir galvose. Išlaikyti gerą nusiteikimą ir ramybę. Galima pabūti su šeima ar atsikvėpti kitaip. Visi gali pasirinkti kaip praleisti šias laisvas dienas. Tokia pertrauka reikalinga, nes sužaidėme daug rungtynių. Manau, kad komanda nusipelnė poilsio“, – teigė L. Antalis.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais birželio 16 d. namuose prieš „Panevėžį“.