2024 sausio 24

Kontrolinėje akistatoje prieš „Bangą“ – penki įvarčiai

Antrose kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ nesunkiai rezultatu 5:0 (3:0) pranoko Gargždų „Bangos“ komandą.

Du įvarčius žalgiriečiams pelnė Romualdas Jansonas, po kartą pasižymėjo Adama Fofana, Meinardas Mikulėnas ir Giedrius Matulevičius.

„Žalgirio“ sudėtyje po pirmųjų kontrolinių rungtynių įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių žaidė naujokai M. Mazuras ir J. Moutachy.

Su komanda atsisveikino du peržiūroje buvę žaidėjai, o trečiasis artimiausiu metu nežais dėl patirtos traumos.

Rungtynių pradžioje po R. Jansono smūgio galva kamuolys sudrebino skersinį.

Kėlinio viduryje po „Bangos“ dvigubos atakos vartus apgynė E. Gertmonas.

28 min. po A. Novikovo perdavimo vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo A. Fofana, o po poros minučių R. Jansonas galva numetė kamuolį M. Mikulėnui ir šis taip pat buvo tikslus.

Prieš pertrauką po M. Mikulėno perdavimo R. Jansonas pasižymėjo pats smūgiu iš 12 metrų.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl asistavo M. Mikulėnas ir R. Jansonas iš 10 metrų tiksliai smūgiavo apsisukdamas.

79 min. po M. Mikulėno reido kairiu kraštu ir perdavimo iš arti penktą įvartį įmušė G. Matulevičius.

Kitas rungtynes vilniečiai žais šeštadienį 13 val. 30 min. prieš „Kauno Žalgirį“.

„Žalgirio“ sudėtis: E. Gertmonas (76 min. J. Aliukonis), J. Bopesu, M. Mazur (76 min. J. Plančiūnas), J. Kendyš (55 min. T. Bakšys), J. Moutachy (55 min. M. Šetkus), Y. Karashima (55 min. A. Doumbia), O. Verbickas (46 min. P. Golubickas), A. Fofana (69 min. A. Buikus), A. Novikovas (46 min. G. Matulevičius), M. Mikulėnas (79 min. V. Berenta), R. Jansonas (64 min. P. Matyžonok).