2023 rugpjūčio 27

Ketvirtasis ratas pradėtas užtikrinta pergale

Ketvirtąjį ir lemiamą čempionato ratą „Žalgiris“ pradėjo užtikrinta pergale 4:1 prieš Telšių „Džiugą“.

Rungtynių pradžioje žalgiriečius į priekį išvedė Ovidijus Verbickas, o vėliau po Pauliaus Golubicko smūgio ir rikošeto nuo Mathias Oyewusi krito antrasis įvartis. Antrojo kėlinio viduryje įvarčiais ir rezultatyviais perdavimais apsikeitė M. Oyewusi ir Donatas Kazlauskas. Rungtynių pabaigoje paguodos įvartį svečiams pelnė Motiejus Burba.

Starto sudėtyje lyginant su praėjusiomis čempionato rungtynėmis įvyko keturi pasikeitimai- nuo pradžių žaidė Nassimas Hnidas, Petaras Mamičius, Oliveris Buffas ir Donatas Kazlauskas.

Dėl traumų ir ligų komandai nepadėjo Arvydas Novikovas, Liviu Antalis ir Adama Fofana.

8 min. įmuštas pirmasis ivartis. Po D. Kazlausko perdavimo iš dešinio krašto iš baudos aikštelės vidurio tiksliai smūgiavo O. Verbickas.

25 min. po M. Oyewusi perdavimo D. Kazlauskas turėjo šansą baudos aikštelėje, bet iš kairio krašto mušė pro šalį.

34 min. žalgiriečiai padvigubino persvarą. Po P. Golubicko smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolys rikošetu nuo M. Oyewusi kojos įskriejo į vartus.

37 min. iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo O. Buffas, kamuolys skriejo šalia vartų.

47 min. po O. Buffo smūgio iš toli kamuolys skriejo pro šalį.

50 min. svečių atakoje pavojingą perdavimą iš krašto atliko M. Burba.

58 min. atšokus kamuoliui baudos aikštelėje šansą turėjo Sergejus Kuliničius, jo muštas kamuolys skriejo pro šalį.

Antrojo kėlinio viduryje žalgiriečiai įmušė dukart per kelias minutes.

62 min. po M. Oyewusi reido dešiniu kraštu ir perdavimo iš baudos aikštelės vidurio tiksliai smūgiavo D Kazlauskas.

64 min. O. Verbickui perėmus kamuolį D. Kazlauskas surado M. Oyewusi prie tolimojo virpsto baudos aikštelėje ir šis pasiuntė kamuolį į tinklą.

73 min. šansą turėjo M. Miličkovičius, bet jam nepavyko atlikti smūgio.

76 min. po standartinės situacijos virš vartų smūgiavo O. Verbickas. 81 min. iš baudos aikštelės prieigų netiksliai smūgiavo N. Gorobsovas.

83 min. po M. Miličkovičiaus perdavimo šansą baudos aikštelėje turėjo R. Jansonas, bet po jo smūgio į vartus skriejantį kamuolį išmušė gynėjas.

86 min. vartininkas atrėmė M. Miličkovičiaus pavojingą smūgį.

Rungtynėms artėjant į pabaigą tiksliu smūgiu iš dešinio krašto paguodos įvartį svečiams įmušė Motiejus Burba.

Ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia atsakomoji Konferencijų lygos dvikova Budapešte, o kitos namų rungtynės – rugsėjo 3 dieną Vilniuje prieš Gargždų „Bangą“.