2024 gegužės 12

Kauno rajone – nulinės lygiosios

Svečiuose prieš Kauno rajono „Hegelmann“ progų neišnaudojęs „Žalgiris“ pirmą kartą šį sezoną rungtynėse įvarčių nepelnė – rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje arčiausiai tikslo buvo Liviu Antalis, kurio smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas. Antrajame kėlinyje Adama Fofana muštas kamuolys sudrebino varžovų vartų skersinį.

Rungtynių pradžioje du kartus iš toli smūgiais laimę pabandė Liviu Antalis. Kartą iš labai toli jis mušė šiek tiek šalia vartų, o vėliau smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas

18 min. rumuno smūgį iš kairio baudos aikštelės krašto atrėmė vartininkas.

30 min. L. Antalis gavo kamuolį baudos aikštelėje, apžaidė vartininką, tačiau į vartus pasiųstą kamuolį išmušė gynėjas.

31 min. po M. Mazuro perdavimo P. Golubicko smūgį atrėmė vartininkas.

40 min. šansą dar kartą turėjo P. Golubickas, bet jį sustabdė vartus palikęs A. Bražinskas.

43 min. N. Petkovičiui nepavyko įmušti iš aštraus kampo, o netrukus jau A. Tordai turėjo atmušti kamuolį po pavojingo varžovų smūgio iš krašto.

Prieš pertrauką gerą galimybę turėjo varžovai, šį kartą M. Thuique’as mušė virš vartų.

Po pertraukos „Žalgirio“ gretose į aikštę negrįžo Giedrius Matulevičius – jį pakeitė Martynas Šetkus.

Kėlinio viduryje po M. Šetkaus perdavimo šansą turėjo L. Antalis, tačiau jam nepavyko smūgis iš arti. Netrukus smūgis dvikovoje su varžovu nepavyko N. Petkovičiui.

64 min. gražios kombinacijos žalgiriečiams nepavyko užbaigti smūgiu.

74 min. po P. Golubicko smūgio galva kamuolys skriejo virš vartų.

82 min. po A. Fofana smūgio kamuolys pataikė į varžovų vartų skersinį.

Komandoms pasižymėti taip ir nepavyko.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais po savaitės, gegužės 19 d. namuose prieš „Kauno Žalgirį“.