2023 birželio 27

Kaune – penki įvarčiai ir rezultatyvi pergalė

Artėjant startui Čempionų lygoje “Žalgirio” puolimas įjungė aukštą pavarą – rezultatyviose rungtynėse Kaune 5:2 sutriuškintas “Kauno Žalgiris”.

Tris įvarčius Lietuvos čempionams pelnė Mathias Oyewusi, po kartą pasižymėjo Donatas Kazlauskas ir Stipe Vučuras.

21 min. vilniečiai išsiveržė į priekį. Gavęs kamuolį baudos aikštelės dešiniame krašte M. Oyewusi atliko staigų smūgį ir pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

26 min. po D. Kazlausko perdavimo kamuolio šalia vartų vos nepasiekė A. Fofana.

31 min. E. Gertmonas atliko tolimą perdavimą į kraštą P. Mamičius baudos aikštelėje surado D. Kazlauską ir šis apsisukęs smūgiavo tiksliai.

33 min. O. Verbicko pavojingą smūgį atmušė gynėjas.

Prieš pertrauką “Žalgiris” pridėjo trečią įvartį. A. Fofana atliko perdavimą į baudos aikštelę O. Verbickui, o šis surado arti vartų buvusį M. Oyewusi, kuriam beliko iš poros metrų pasiusti kamuolį į tinkle.

52 min. N. Gorobsovo smūgį iš toli atrėmė vartininkas.

58 min. po P. Mamičiaus pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo ir savo įvarčių sąskaitą komandoje atsidarė S. Vučuras.

65 min. Po O. Verbicko perdavimo M. Oyewusi pabėgo nuo gynėjo ir vienas prieš vieną smūgiavo tiksliai.

75 min. šansą turėjo J. Kendyšas, bet jam nepavyko permesti kamuolį per vartininką.

82 min. į “Žalgirio” vartus skirtą baudinį realizavo E. Girdvainis.

85 min. E. Girdvainis dar kartą pasižymėjo smūgiu iš arti.