2023 lapkričio 4

Kaune patirtas pralaimėjimas

Priešpaskutinėse sezono rungtynėse „Žalgiris“ patyrė pralaimėjimą Kaune – 0:2 nusileista „Hegelmann“ komandai.

Kauniečius į priekį pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Filipas Dangubičius, o rungtynėms artėjant prie pabaigos įvartį pridėjo Patrickas Popescu.

Žalgiriečiams negalėjo padėti diskvalifikuotas Jurijus Kendyšas, traumuoti Marko Miličkovičius, Liviu Antalis, Abdoulas Doumbia, susirgęs Yukiyoshi Karashima.

Pirmajame kėlinyje abi komandos daug pavojingų progų nesukūrė, daugiausiai bandė laimę smūgiais iš toli. „Žalgirio“ gretose du kartus netoli tikslo buvo A. Novikovas ir J. Bopesu.

Įvartį varžovai įmušė po klaidos aikštės viduryje – N. Hnido perdavimas O. Buffui buvo netikslus ir greitoje atakoje vienas prieš vieną išbėgęs F. Dangubičius mušė tiksliai.

Po pertraukos aikštės šeimininkai atakavo aktyviau, tačiau tik kartą rimčiau grasino E. Gertmono vartams – 65 min. iš arti į vartus mušė G. Matulevičius, kamuolį vartininkas nukreipė virš skersinio.

81 min. krito antrasis įvartis – po F. Dangubičiaus perdavimo iš arti galva įmušė P. Popescu.

Rungtynių pabaigoje Vilniaus ekipos gretose debiutavo 18-metis akademijos auklėtinis Martynas Šetkus.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Žalgiris“ namuose lapkričio 12 d. susitiks su Alytaus „Dainava“.