2024 liepos 5

Kaune patirta apmaudi nesėkmė


Antra iš eilės išvyka į Kauną „Žalgiriui“ susiklostė nesėkmingai – neišnaudoję savo šansų vilniečiai patyrė pralaimėjimą prieš „Kauno Žalgirį“ (0:1).

Vienintelį dvikovos įvartį 70 minutę įmušė Filipas Dangubičius.

„Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių rungtynes pradėjo Nikola Petkovičius ir Myroslavas Mazuras. Komandai negalėjo padėti trauma patyręs Leandro Fernandešas, taip pat į kitą komandą nuomos pagrindais išvykęs Meinardas Mikulėnas.

Rungtynių pradžioje žalgiriečiai turėjo iniciatyvą, tačiau jas paversti pavojingomis situacijomis nesisekė.

20 min. N. Petkovičius gavo kamuolį kairiajame baudos aikštelės krašte, bet atlikti perdavimo P. Golubickui laikui nepavyko.

37 min po O. Verbicko smūgio iš 20 metrų kamuolį atmušė vartininkas. 42 min. iš baudos aikštelės prieigų mušė N. Petkovičius, kamuolį vėl atrėmė D. Mikelionis.

44 min. po standartinės situacijos iš krašto pavojingai smūgiavo J. Bopesu.

53 min. varžovų kontratakoje po perdavimo iš krašto prie tolimojo virpsto šansą turėjo G. Sirgėdas, jo smūgį iš arti atrėmė A. Tordai.

Kėlinio viduryje vilniečiai turėjo du šansus baudos aikštelėje, bet smūgis nepavyko O. Verbickui, o po kelių minučių L. Antalis iš arti apsisukdamas mušė šalia vartų.

70 min. varžovams pavyko pasižymėti. Po perdavimo iš dešinio krašto F. Dangubičius nedengiamas iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Šeimininkams po įvarčio atsivėrė daugiau erdvių atakoms. 75 min. F. Dangubičius baudos aikštelėje smūgiavo virš vartų, 79 min. kontratakoje iš dešinio krašto netiksliai mušė F. Černychas.

83 min. Y. Karashima smūgį atrėmė D. Mikelionis.

Per pridėtinį laiką F. Dangubičius galėjo padidinti šeimininkų persvarą, bet pataikė į virpstą.

Paskutinėmis akimirkomis gerą šansą turėjo P. Golubickas, tačiau jo smūgį iš 8 metrų atmušė vartininkas.

Rungtynės taip ir baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1:0.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais liepos 11 d. Suomijoje – ten laukia pirmosios UEFA Konferencijų lygos rungtynės prieš VPS komandą.