2024 sausio 9

Kapitonu tapęs O. Verbickas: „Visi turime siekti to pačio tikslo“


„Žalgirio“ komanda naują sezoną pradeda su nauju kapitonu. Prieš pirmąją metų treniruotę pristatytas šias pareigas užimsiantis Ovidijus Verbickas.

30 metų žaidėjui tai bus ketvirtasis sezonas komandoje – pagal sukauptą patirtį sostinėje ir apskritai futbole jis yra vienas vyriausių žalgiriečių. Praėjusį sezoną O. Verbickas buvo vienas iš komandos vicekapitonų.

„Toks pripažinimas nustebino. Tai didelis pasitikėjimas iš trenerio, klubo vadovės. Žinoma, Saulių Mikoliūną pakeisti bus sunku. Tai yra žmogus iš didžiosios raidės. Bet visi turime siekti to pačio tikslo ir tai nėra vien kapitono užduotis“, – kalbėjo O. Verbickas.

Pirmadienį jis su komandos draugais dalyvavo pirmoje treniruotėje.

„Labai smagu, kad sugrįžome į darbus, nes turėjome ilgas atostogas. Kas nesportavo, turėjo nusibosti nieko neveikti. Emocijos tikrai labai geros. Matosi, kad visi pailsėjo. Didelis noras darbui. Visi supranta, kad turime daug ką nuveikti šį sezoną. Daug tikslų. Jei bus toks nusiteikimas iki sezono pabaigos – viskas pavyks“, – sakė saugas.

Su „Žalgiriu“ po praėjusio sezono atsisveikino 9 žaidėjai, dar keli turi galimybę rinktis naujas komandas. Pasak O. Verbicko, permainos komandoje nėra naujas dalykas.

„Kasmet pasikeičia daug žaidėjų. Aišku, labai daug kas nuo jų priklauso, kaip jiems pavyks prisitaikyti. Mes, komandos senbuviai, įdėsime visas pastangas kad jie įsilietų ir mums neštų gerą rezultatą“, – teigė kapitonas.

Paklaustas, kokius tikslus regi šiems metams, O. Verbickas atsakė: „Žalgiryje“ niekada nebūna mažų tikslų. Visuomet aukščiausi. Laimėti visas taures, čempionatą. Visada keliami aukščiausi tikslai, manau kad ir šiais bus tas pats.“

Video