2023 kovo 11

Smūgis galva pabaigoje nulėmė sunkią pergalę

Antrose čempionato rungtynėse „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę. Po sunkios kovos minimalia persvara  1:0 nugalėta Gargždų „Bangos“ ekipa. Pergalingą įvartį 85 min. po kampinio įmušė Kipras Kažukolovas.

„Žalgiris“ savo sudėtyje šioms rungtynėms atliko keturis keitimus – nuo pradžių aikštėje pasirodė Joelis Bopesu, Arni Vilhjalmssonas, Romualdas Jansonas ir Adama Fofana. Pastarajam tai buvo debiutas oficialiose rungtynėse.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečiai daug progų nesukūrė ir grasino daugiausiai tolimais smūgiais. Pora kartų netoli tikslo buvo J. Bopesu ir N. Gorobsovo bandymai, netikslus buvo M. Paveličius.

17 min. šansą turėjo „Banga“ po baudos smūgio ir perdavimo į baudos aikštelę galva smūgiavo J. Januševskis, kamuolį puikiai atmušė T. Duka.

37 min. po kampinio galva pro šalį mušė A. Viljhalmssonas.

Prieš pat pertrauką po A. Fofana perdavimo labai arti tikslo buvo A. Viljhalmssonas, bet po jo smūgio iš dešinio baudos aikštelės krašto kamuolys pataikė į virpstą.

Per pridėtinį laiką po B. Sebaihi smūgio iš toli kamuolį atrėmė vartininkas.

Antrojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ įgijo kiekybinę persvarą – antrą geltoną kortelę gavo „Bangos“ žaidėjas Pijus Sriebalius.

65 min. po R. Jansono smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolys skriejo šalia vartų. 76 min. po puolėjo atakos iš dešinio krašto kamuolį atmušė vartininkas.

78 min. po perdavimo iš krašto iš arti šalia vartų mušė A. Fofana.

85 min. pagaliau pavyko pasižymėti. Po J. Bopesu pakelto kampinio įmušė K. Kažukolovas.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais antradienį Marijampolėje prieš „Kauno Žalgirį“, o namuose – kovo 19 d. prieš „Riterius“.