2023 kovo 12

K. Kažukolovas: „Kai kurias rungtynes reikia išgimdyti“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir gynėjas Kipras Kažukolovas po pirmosios pergalės čempionate sakė, kad buvo sunku pralaužti „Bangos“ gynybines užtvaras.

Žalgiriečiai palaužė „Bangos“ pasipriešinimą rungtynių pabaigoje po Kipro Kažukolovo įvarčio 85 minutę.

„Aistruoliai mus puikiai palaikė. Po praėjusio pralaimėjimo atėjo, kad šį kartą dar geriau mus palaikytų. Komanda tai jaučia. Kalbant apie žaidimą, varžovas pasirinko gynybinę taktiką. Pirmoje pusėje, žaidžiant pilnų sudėčių, turėjome daugiau progų. Antroje pusėje tęsėme žaidimą pagal savo strategiją ir filosofiją. Po jų žaidėjo pašalinimo varžovai labiau susikaupė. Gynėsi tikrai neblogai. Varžovas žaidžia taip, kaip jam yra leidžiama. Mes nebuvome atakoje pakankamai efektyvūs. Tačiau pratęsėme spaudimą ir gerai, kad pelnėme įvartį. Pergalė yra pergalė, einam toliau. Yra ties kuom dirbti toliau. Noriu padėkoti savo žaidėjams. Jie iš tikrųjų stengėsi, nors ne viskas dar pavyksta“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Labai sunki pergalė, aikštėje palikome daug energijos. „Banga“ atsitraukė į žemą bloką, užsidarė savo aikštės pusėje. Leido mums žaisti su kamuoliu, bet nebuvo lengva pramušti su perdavimais. Stengėmės, turėjome daug gerų progų, bet išėjo išvargome pergalę, įmušėme po standartinės situacijos. Norėtųsi įgauti tokią sportinę formą, kad laimėtume labiau užtikrintai. Bet trys taškai yra trys taškai. Žinome, kad sezono pradžia nėra lengva, kai kurias rungtynes reikia išgimdyti. Džiaugiamės pergale ir žiūrėsime į kitas rungtynes antradienį“, – sakė K. Kažukolovas.

 

Vilniaus ekipos gretose oficialiose rungtynėse debiutavo saugas Adama Fofana. Paklaustas apie jo pasirodymą, treneris atsakė: „Jis įsilieja į žaidimą, stengiasi. Yra tam tikri momentai, apie kuriuos reikia kalbėtis. Dirbti treniruotėse. Tačiau jis tikrai neblogai valdo kamuolį, ieško kam į priekį atiduoti perdavimą. Pakankamai geros rungtynės.“

Įvartį K. Kažukolovas įmušė smūgiu galva po Joelio Bopesu atlikto kampinio. Gynėjas pažymėjo, kad tai nebuvo atsitiktinumas.

„Įvartis buvo namų darbai. Su mūsų treneriu visos standartinės situacijos turi kombinacijas. Žinome kur turime bėgti, ką turime daryti. Išbėgau ten kur turėjau, ačiū Joeliui už gerai pakeltą kamuolį, ir pavyko įmušti, nukreipti kamuolį į vartus“, – sakė žaidėjas.

Kitas rungtynes „Optibet A lygoje“ Lietuvos čempionai žais antradienį Marijampolėje prieš „Kauno Žalgirį“.