2023 gegužės 1

K. Kažukolovas: „Buvo laiko klausimas kada įmušime“


Po ketvirtos iš eilės pergalės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie sukurtą didelį kiekį progų, o gynėjas Kipras Kažukolovas džiaugėsi apgintais vartais ir teigė tikėjęs, jog pavyks pasižymėti atakoje.

„Žalgiris“ dvikovoje su Gargždų „Banga“ svečiuose atliko 34 smūgius, tačiau įvarčio reikėjo laukti iki 72 minutės, kol baudinį įmušė Marko Miličkovičius. Po dešimties minučių tas pats žaidėjas įgvirtino pergalę 2:0.

„Džiaugiamės pergale, sužaidėme geras rungtynes. Nors ir neįmušėme daug įvarčių, bet progų buvo pakankamai. Kaip ir prieš rungtynes minėjau, paprastai nieko nebūna. Sukūrėme daug progų. Varžovas tik kartais surengdavo kontratakas, laimėdavo aukštus pirmus kamuolius. Turėjome daug progų, galima pagirti varžovų vartininką kuris daug gelbėjo savo komandą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

 

„Sunkios rungtynės, bet įtampos nejautėme, žinojome, kad atsidarys vartai. Turėjome daug progų. Tik buvo laiko klausimas kada atsidarysime. Tikėjau atakuojančiais žaidėjais kad įmušėme. Taip ir įvyko. Išėjo Marko, kuris kaip sakau yra „bombardyrius“, sumušė viską ką galėjo“, – sakė K. Kažukolovas.

 

Per pastarąsias penkerias rungtynes žalgiriečiai nepraleido nė vieno įvarčio. „Dar yra daug ties kuo padirbėti. Sausi vartai labai svarbu, tai suteikia pasitikėjimo kitoms rungtynėms. Tačiau reikia ir įmušti, ypač kai turi tiek daug progų“, – vertino treneris.

„Asmeniškai buvo sunku kovoti prieš tokius du bokštus kaip Karolį Laukžemį ir Robertą Vėževičių, – teigė K. Kažukolovas – Bet manau, kad gerai susitvarkėme. Penktas rungtynes iš eilės nepraleidome. Norisi tą seriją kuo ilgiau pratęsti.“

Paklaustas, ar „Žalgiris“ jau atranda savo žaidimą, gynėjas atsakė: „Dar reikėtų padirbėti ir daugiau supratimo. Bet žaidėjai jau jaučia ko treneris reikalauja iš mūsų, bando įgyvendinti aikštėje. Manau, kad dar kelios rungtynės ir turėtume būti optimalioje formoje.“

Artimiausias dvejas rungtynes „Žalgiris“ žais Vilniuje kaip svečių komanda – trečiadienį prieš „Riterius“, o sekmadienį taurėje prieš AFK.