2023 spalio 22

Jubiliejinėse rungtynėse – lygiosios

Jubiliejinėse tūkstantosiose čempionato rungtynėse „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis – namuose 2:2 prieš „Šiaulių“ komandą.

Pirmąjį įvartį pirmo kėlinio pabaigoje po kampinio įmušė Nassimas Hnidas, antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Daniel Romanovskij, o „Žalgiris“ vėl išsiveržė į priekį po Arvydo Novikovo tolimo smūgio. Visgi rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Eligijus Jankauskas.

„Žalgirio“ sudėtyje susidarė bene ilgiausias šį sezoną netekčių sąrašas. J. Bopesu ir J. Kendyšas negalėjo padėti komandai dėl kortelių, S. Vučuras dėl ligos, dėl traumų – L. Antalis, S. Mikoliūnas, Y. Karashima, P. Golubickas, D. Kazlauskas.

2 min. po M. Oyewusi smūgio iš toli kamuolį atrėmė vartininkas.

17 min. M. Oyewusi aikštės vidurio įveikė visa varžovų gynybą, tačiau jo smūgį atrėmė vartus palikęs L. Paukštė.

20 min. kamuolys prieš vartus atšoko R. Jansonui, bet jam smūgis nepavyko.

29 min. po N. Gorobsovo baudos smūgio kamuolys skriejo pro šalį.

37 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po P. Mamičiaus puikiai pakelto kampinio galva iš arti įmušė N. Hnidas.

41 min. po O. Ščebetuno smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolys praskriejo šalia virpsto.

47 min. po E. Gasiūno perdavimo iš krašto kamuolys atsimušė į šeimininkų vartų virpstą.

65 min. smūgiu iš kairiojo krašto į tolimąjį vartų kampą kamuolį pasiuntė ir rezultatą išlygino D. Romanovskis.

66 min. į baudos aikštelę kairiu kraštu įsiveržė E. Jankauskas, jo pirmą smūgį atrėmė E. Gertmonas, o antrasis buvo netikslus.

68 min. po E. Jankausko smūgio galva vartus vėl apsaugojo E. Gertmonas.

73 min. vartininkas atrėmė M. Oyewusi smūgį iš arti, o pakartotiniam O. Verbicko bandymui sutrukdė gynėjas.

75 min. 2:1. Po A. Novikovo smūgio iš toli kamuolys rikošetu įskriejo į vartus.

77 min. po P. Mamičiaus smūgio iš krašto kamuolį atrėmė vartininkas, o 80 min. po reido kraštu netiksliai smūgiavo M. Oyewusi.

87 min. po perdavimo iš krašto rezultatą tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės vidurio išlygino E. Jankauskas.

Rungtynių pabaigoje M. Oyewusi įmušė dar kartą, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais lapkričio 4 d. Kaune, o sezoną baigs lapkričio 12 d. Vilniuje.