2023 birželio 19

Jaunimo rinktinėje – R. Jansono įvartis

Praėjusią savaitę aštuoni žalgiriečiai atstovavo Lietuvos rinktinėms, šeši iš jų rungtyniavo, o įvarčiu pasižymėjo Romualdas Jansonas.

Vyrų rinktinė namuose 1:1 sužaidė su Bulgarija.

Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o Ovidijus Verbickas – pirmąjį kėlinį. Kipras Kažukolovas liko  atsargoje.

Antradienio vakare lietuviai žais Vengrijoje.

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė Europos čempionato atrankos starte Jonavoje 1:2 nusileido Danijos bendraamžiams.

Lietuvių gretose Motiejus Burba žaidė iki 69 minutės, Dariušas Stankevičius liko atsargoje.

U-19 rinktinė dalyvavo keturių komandų Baltijos taurės turnyre Suomijoje. Mūsiškiai 0:3 nusileido latviams, 2:3 suomiams ir 2:1 įveikė estus.

Pergalingose rungtynėse prieš Estiją pirmąjį įvartį pelnė R. Jansonas. Jis dvejas rungtynes žaidė be keitimų, o rungtynėse su Suomija žaidė nuo antro kėlinio.

Dvikovose su suomiais ir estais komandos kapitonu buvo Simas Civilka. Jis šiose rungtynėse žaidė iki 74 ir iki 60 minutės, o rungtynėse prieš latvius aikštėje pasirodė 75 min.

Martynas Šetkus pirmose rungtynėse žaidė iki 75 min., antrose nuo 74 min., o trečiose iki 60 min.