2021 birželio 16

J. Tadičius: „Įvartis prieš pertrauką leido antrame kėlinyje žaisti ramiau“


Po pergalės „Hegelmann LFF taurės“ antrajame etape FK „Žalgirio“ puolėjas Josipas Tadičius ir treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo, jog įveikti „Dainavą“ nebuvo lengva ir buvo įtampos, o kertiniu epizodu buvo įvartis prieš pertrauką.

Rungtynėse Alytuje „Žalgiris“ įvarčių sąskaitą atsidarė per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką, kaip pasižymėjo Tomislavas Kišas. Du įvarčius antrajame kėlinyje įmušė Josipas Tadičius.

„Žinojome, kad bus sunkios rungtynės, nes tai taurės rungtynės. Varžovams tai galimybė parodyti save, tai jų kelias į Europą. Supratome, jog jie kovos, buvo sunku. „Dainava“ davė gerą kovą, neleido mums žaisti lengvai. Bet manau labai gerai, jog įmušėme paskutinę pirmo kėlinio minutę. Tai buvo svarbu mums. Įvartis prieš pertrauką pristabdė juos ir antras kėlinys buvo lengvesnis. Antrajame kėlinyje žaidėme ramiau“, – teigė J. Tadičius.

Pasak V. Čeburino, jo auklėtinių klaidos pirmajame kėlinyje privertė pasinervinti, bet situaciją pataisė pirmas įvartis.

„Padarėme klaidų kurios mums sukėlė pavojaus. Taurės rungtynės visuomet skiriasi nuo lygos. Įmušėme reikalingus įvarčius, žaidėme gana užtikrintai. Todėl ir rezultatas toks. Svarbiausia patekti toliau. Taurė mums taip pat svarbi. Įvartis visad svarbus, ypač pirmas. Šiose rungtynėse buvo įtampos, tačiau Kišas įmušė. Labai puiku. Įmušė galva, kas nėra dažna“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Jis turėjo atlikti du priverstinius keitimus, nes pirmajame kėlinyje susižeidė vartininkas Tomislavas Duka ir saugas Hugo Videmontas.

„Visuomet negerai, kai žaidėjai patiria traumas. Duka tas žaidėjas, vartininkas, kuris tik pradėjo rungtyniauti. Buvo susidūrimas, žaidėjai ėjo iki galo, T. Duka sužaidė pasiaukojančiai. Kiek trauma rimta nustatysime vėliau. H. Videmontas susižeidė susidūrime per pirmą įvartį. Trauma yra trauma, ją reikia gydyti. Galvoju kad viskas bus gerai, neatrodo labai rimta“, – vylėsi treneris.

Jis buvo patenkintas po keitimo aikštėje pasirodžiusio ir dukart pasižymėjusio J. Tadičiaus indėliu.

„Puolėjui įmušti labai svarbu, jei įmuša – reiškia daro savo darbą gerai. Puiku, jei įmuša dukart. Bravo, bravo – ką galima pasakyti daugiau, kai žaidėjas stengiasi ir įmuša. Įmuša visa komanda, bet išpildo vienas žaidėjas, kuris tiesiog pasiunčia kamuolį į vartus. Ties tuo dirba visa komanda“, – pabrėžė V. Čeburinas.

„Žalgiris“ po šių rungtynių turės pora dienų pasiruošti artimiausiai akistatai A lygoje. Penktadienį, birželio 18 d. vilniečių varžovais Telšiuose bus „Džiugas“.

Video