2022 vasario 23

J. Sylvestras pratęsė sutartį 2022 metų sezonui


Slovakas Jakubas Sylvestras pratęs karjerą „Žalgirio“ komandoje – puolėjas sutarė dėl naujos sutarties su Lietuvos čempionų klubu.

33 metų žaidėjas pasibaigus sutarčiai po praėjusio sezono buvo laisvasis agentas.

Šią savaitę klubas ir futbolininkas pasiekė susitarimą pratęsti bendradarbiavimą 2022 metų sezonui.

„Džiaugiuosi, kad dar sezoną lieku šioje komandoje. Noriu, kad šis sezonas būtų dar geresnis nei praėjęs. Pernai buvome arti UEFA turnyrų grupių, šiemet noriu vėl tai pasiekti. Esu motyvuotas ir nusiteikęs atiduoti viską ką sugebu dėl šio tikslo, – sakė J. Sylvestras. – Susitarti nebuvo sunku, kai tik pradėjome kalbėti su klubu dėl sutarties pratęsimo, nes jau gerai pažįstame vienas kitą, žinome ko tikėtis. Matau, komandoje branduolys išliko ir tai yra gerai, liko stipri komanda. Asmeniškai taip pat esu pasiruošęs padėti komandai, tarpsezonyje palaikiau sportinę formą.“

2021 metais J. Sylvestras buvo vienintelis žalgirietis, sužaidęs visas 50 komandos rungtynių šalies lygos, taurių ir tarptautinėse varžybose.

Slovakas buvo žaidėjas, daugiausiai kartų pasirodęs aikštėje po keitimo – iš viso 29 kartus.

A lygoje per 36 rungtynes jis pelnė 8 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Spalio pabaigoje jo įvartis paskutinėmis akimirkomis nulėmė „Žalgirio“ pergalę prieš pagrindinę konkurentę Marijampolės „Sūduvą“. Po šio laimėjimo žalgiriečiai aplenkė varžovus turnyro lentelėje ir savo pranašumą išsaugojo iki sezono pabaigos.

J. Sylvestras taip pat pasižymėjo ir taurės finalo rungtynėse, kuriose „Žalgiris“ 5:1 įveikė „Panevėžį“.

Šeštadienį „Žalgiris“ žais pirmąsias sezono rungtynes – dvikovą dėl Supertaurės prieš „Sūduvą“.