2023 sausio 31

J. Bopesu: „Šiame klube paaugau ir tikiu kad galiu dar geriau“


Sutartį su „Žalgiriu“ pratęsęs gynėjas Joelis Bopesu teigė, jog Vilniuje jaučiasi komfortabiliai ir tikisi toliau gauti kartu su komanda.

Legionierius iš Kongo DR po sezono pasibaigus kontraktui kurį laiką svarstė dėl kito karjeros posūkio, bet galų gale pasiliko likti Vilniuje.

„Jaučiuosi labai gerai, esu laimingas būdamas čia. Čia jaučiuosi kaip namuose. Kodėl šis sprendimas? Man tai paprasta paaiškinti. Nes čia jaučiuosi komfortabiliai. Turime didelius tikslus. Kaip žmogus, ir kaip žaidėjas šiame klube labai paaugau. Žinau, kad klubas turi ambicijų ateičiai kaip ir aš. Norėjau toliau augti čia“, – kalbėjo J. Bopesu.

28 metų futbolininkas praėjusį sezoną padėjo komandoje adaptuotis kitam prancūziškai kalbančiam žaidėjui Fabienui Ourega. Šiemet komanda taip pat papildė prancūzas Billalas Sebaihi.

„Žinoma, būdamas senbuviu jaučiu daugiau atsakomybės iš tos pusės kad galiu padėti kitiems legionieriams, jaunimui adaptuotis. Perduoti patirtį kurią įgijau žaisdamas Europos taurėse. Nors jau buvau ir pernai, bet manau kad šie metai bus dar svarbesni. Galiu būti tuo kuriuo galima remtis“, – teigė J. Bopesu.

Pasak jo, sau ir komandai jis kelia tikslą nuolat tobulėti, žingsnis po žingsnio: „Prieš atvykstant čia pagalvojau, kad komanda pernai pasirodė gerai. Bet tikrai galima ir geriau. Save motyvuoju kad galiu įmušti net ir kaip gynėjas, geriau apsiginti, geriau žaisti. Kad galiu geriau pasirodyti nei pernai“.

Pasiruošimo sezonui pradžioje J. Bopesu teigė besidžiaugiantis komandos nusiteikimu ir tuo, jog komandoje liko nemažai praėjusio sezono lyderių.

„Kol kas pozityviai nustebino jauni žaidėjai. Daug praėjusio sezono pagrindinių žaidėjų pasiliko. Tai daug ką pasako apie tai, koks buvo mikroklimatas iki tol, – kalbėjo J. Bopesu – Man tikrai patinka visų atsidavimas. Jeigu taip tęsime, ir toliau dirbsime kad taptume geresni… Tikrai tikiu šia komanda. Nusiteikimas nuo pat pradžių labai svarbu. Išlaikėme gerą darbo etiką nepaisant to pernai daug laimėjome. Ruošiamės kad laimėtume vėl ir vėl.“

„Žalgiris“ neseniai pradėjo treniruočių stovyklą Turkijoje, o pirmąsias oficialias rungtynes žais vasario 26 d. Vilniuje, kur vyks Supertaurės dvikova prieš „Kauno Žalgirį“.

Video