2024 vasario 7

Išretėjusiomis gretomis – lygiosios kontrolinėje dvikovoje


Išretėjusiomis gretomis žaidusio „Žalgirio“ pergalių serija kontrolinėse rungtynėse nutrūko – sužaista lygiosiomis 1:1 (1:0) su Telšių „Džiugo“ komanda.

Vienintelį „Žalgirio“ įvartį pirmajame kėlinyje iš baudinio pelnė Joelis Bopesu, antrajame rezultatą išlygino varžovai.

Startinėje sudėtyje buvo buvo nemažai priverstinių pasikeitimų. Ovidijus Verbickas, Paulius Golubickas, Adama Fofana ir Yukiyoshi Karashima negalėjo padėti komandai dėl ligų ir traumų. Į Turkiją išvyko Arvydas Novikovas.

17 min. J. Bopesu smūgis į artimąjį vartų kampą buvo atremtas vartininko. 19 min. „Džiugo“ žaidėjas turėjo progą baudos aikštelėje, bet Edvinas Gertmonas apsaugojo jo smūgį.

33 min. Joris Moutachy buvo nugriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 m. baudinį. Jį smūgiu į apatinį vartų kampą realizavo J. Bopesu.

37 min. po Jurijaus Kendyšo stipraus smūgio iš tolimos distancijos kamuolį atmušė vartininkas.

Per pertrauką ir antrajame kėlinyje žalgiriečiai atliko kelis keitimus. Pirmą kartą komandoje žaidė naujokas Kevinas Bukusu, taip pat debiutavo akademijos auklėtinis Danielius Velička.

60 min. Martynas Šetkus prasimetė kamuolį baudos aikštelėje ir susikūrė sau progą, bet varžovų gynėjas spėjo blokuoti jo smūgį.

69 min. Myroslavas Mazuras blokavo „Džiugo“ smūgį, bet kamuolys atšoko kitam svečių komandos žaidėjui ir šis smūgiu iš baudos aikštelės krašto pelnė įvartį.

71 min. J. Kendyšo baudos spirtas kamuolys skriejo viršutinio vartų kampo link. tačiau vartininkas jį pasiekė ir išgelbėjo savo komandą.

74 min. po šiurkščios pražangos svečių komandos žaidėjui teisėjas parodė raudoną kortelę, bet abiejų komandų susitarimu buvo leista „Džiugui“ tęsti rungtynes su 11 žaidėjų.

80 min. po J. Bopesu pakelto kamuolio ir G. Matulevičiaus smūgio galva kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

87 min. J. Kendyšo smūgis po kampinio buvo netikslus.

„Žalgirio“ sudėtis: E. Gertmonas (46 min. J. Aliukonis), J. Moutachy, J. Bopesu, M. Mazur, J. Kendyš, A. Doumbia (46 min. K. Bukusu), G. Matulevičius, M. Šetkus, R. Jansonas, žaidėjas peržiūroje (46 min. P. Matyžonok, 77 min. A. Buikus), M. Mikulėnas (63 min. D. Velička)

Kitos„ Žalgirio“ kontrolinės rungtynės – šeštadienį vasario 10 d. 18 val. prieš „Transinvest“.

 

Video