2024 kovo 13

Gargžduose – keturi įvarčiai ir užtikrinta pergalė

Trečiose čempionato rungtynėse „Žalgiris“ iškovojo rezultatyviausią pergalę – išvykoje 4:1 nugalėta Gargždų „Banga“.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Liviu Antalis ir Adama Fofana, o gargždiškiams įvartį po baudinio įmušė Vilius Piliukaitis. Po pertraukos žalgiriečiams įvarčius pelnė Giedrius Matulevičius ir Arminas Hodžičius.

Pirmąjį įvartį žalgiriečiai pelnė po labai gražios kombinacijos. 22 min. po P. Golubicko perdavimo kulnu L. Antalis meistriškai suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į vartus.

31 min. O. Verbickas perėmė kamuolį netoli varžovų baudos aikštelės ir surado A. Fofana, kuris įsiveržęs mušė tiksliai.

37 min. teisėjas užfiksavo O. Verbicko žaidimą ranka baudos aikštelėje ir „Bangos“ atsilikimą nuo 11 metrų žymos sušvelnino V. Piliukaitis,
57 min. po L. Antalio smūgio iš toli kamuolys pataikė į virpstą.

59 min. Golubickas vėl kulnu surado G. Matulevičių ir jo slalomas baigėsi tiksliu smūgiu.

62 min. po L. Antalio perdavimo baudos aikštelėje į vartus nepataikė P. Golubickas.

66 min. 4:1. Po P. Golubicko perdavimo galva vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo ir pirmą savo įvartį pelnė A. Hodžičius.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 17 d. namuose prieš Kauno rajono „Hegelmann“.