2024 gegužės 20

G. Matulevičius: „Žinojome, kad pergalės ateis, jei taip ir toliau žaisime“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ džiaugėsi žaidėjų atsidavimu, o Giedrius Matulevičius teigė, jog pergalė buvo pelnyta.
Per stiprią liūtį didžiąją dalį laiko vykusiose rungtynėse „Žalgiris“ palaužė varžovų pasipriešinimą po G. Matulevičiaus įvarčio rungtynių pabaigoje.

„Įdomios rungtynės. Pradžioje progų buvo viena po kitos. Abi komandos rodė nusiteikimą ir didelį norą. Tai tęsėsi iki paskutinių minučių. Rungtynės išėjo žiūrovams įdomios. Noriu pasveikinti mūsų aistruolius ir Vilniaus miestą su gera, sunkia pergale. Varžovas buvo nelengvas, svarbiausia pergalė“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Sunkios rungtynės, užklupo lietus. Manau, kad nusipelnėme šios pergalės. Turėjome tikrai nemažai progų. Antrajame kėlinyje perėmėme iniciatyvą, kontroliavome ir galų gale pramušėme vartus“, – komentavo G. Matulevičius.

 

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti keli žaidėjai, tačiau treneris džiaugėsi sėkmingai pasirodžiusiu rezervu. Vienas iš jų – Nemanja Mihajlovičius – pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

„Džiugina, kad tie žaidėjai, kurie išėjo padėjo išlaikyti tą patį tempą, susižaidimą. Žinoma klaidų yra, visada būna. Reikia analizuoti, galvoti kaip jų nedaryti. Didelė pagarba Žalgirio žaidėjams. Sąlygos nebuvo lengvos abiem komandoms. Bet jos parodė gerą žaidimą“, – teigė V. Čeburinas.

Pergalingą įvartį įmušė G. Matulevičius, varžovų vartams nemažai vėl grasino ir P. Golubickas.

„Džiugu, jog yra tas ryšys, tarp jų ir kitų. Kai kur gal norėtųsi ir geriau. Tačiau reikia atiduoti duoklę Giedriui Matulevičiui. Jis nebuvo visiškai sveikas ir 100 proc. pasiruošęs. Tačiau atsidavė aikštėje kaip jaunuolis, tarsi turėtų rezerve dar jėgų. Apie kitus galiu irgi tą pasakyti. Golubickas – tai mūsų variklis. Džiugina jo žaidimas. Jis neįmušė, bet padarė daug naudingo darbo. Kaip ir visi kiti“, – vertino treneris.

Ši pergalė nutraukė „Žalgirio“ trijų iš eilės lygiųjų seriją. „Tose rungtynėse nežaidėme blogai, dėl to nieko daug nekeitėme. Žinojome, kad tos pergalės ateis, jei taip ir toliau žaisime“, – kalbėjo G. Matulevičius.

Nepaisant liūties ištikimiausi komandos aistruoliai liko LFF stadione ir sulaukė pergalingo epizodo. „Labai smagu, kad fanai visada mus palaiko. Tikėkimės, kad jų bus kuo daugiau. Stengsimės dovanoti pergales“, – patikino futbolininkas.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais gegužės 29 dieną Šiauliuose.