2023 birželio 12

Finišavo antrasis šeimų festivalio sezonas


Beveik mėnesį trukęs ir kelis šimtus dalyvių sutraukęs „Žalgirio“ šeimų festivalio antrasis sezonas pasiekė finišą – paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Šeimų festivalis nuo gegužės vidurio kvietė vilniečius ir miesto svečius aktyviai ir smagiai praleisti laiką dalyvaujant sporto varžybose ar tiesiog sportuojant gryname ore.

Šiemet festivalis atkeliavo į penkis rajonus – atrankos etapai vyko Pilaitės, Lazdynų, Fabijoniškių, Balsių mikrorajonų naujuose aikštynuose, o finalinė šventė – LFF stadione Liepkalnyje (Rasose).

Sportinėse varžybose 64 komandos rungtyniavo greičio, taiklumo, sumanumo estafetėse, žaidė futbolą 3 prieš 3 ir kitus komandinius žaidimus.

Nesudėtingos rungtys leido dalyvauti ir patiems mažiausiems, nuo penkerių metų, ir močiutėms. Lazdynų Sausio 13-osios progimnazijos aikštyne viena močiūtė puikiai pasirodė dartbolo rungtyje.

Fabijoniškių „Ateities“ mokyklos stadione keli jaunieji dalyviai sporto varžybose į komandą susibūrė tik renginio vietoje.

Veiklos turėjo ir dalyvių palaikymo komandos bei festivalio dalimi panorėję tapti vietos gyventojai – mažiausius vaikus žaisti traukė dideli pripučiami batutai, vyresniuosius intrigavo dartbolo ir burbulinio futbolo žaidimai.

Balsiuose vietos bendruomenės atstovas vienos rungties atstovams pats įsteigė prizą – futbolo marškinėlius.

Prizų ir dovanų visiems dalyviams netrūko – visi troškulį malšino su „Žalios Girios“ vandeniu ir „SipSap“ sula, taip pat gavo „Sveikatinės“ nuolaidų ir bilietų į „Žalgirio“ rungtynes, o patekę į superfinalą – „O’Learys“ pramogų čekius.

Superfinalo šventė vyko birželio 11-ąją LFF stadione. Čia futbolo varžybose varžėsi 12 šeimų komandų, kurios sėkmingai pasirodė atrankose.

Ketvirtoji vieta atiteko Balychų šeimai, kurią papildė ir svečiavęsis dėdė iš Jungtinės Karalystės.

Trečią vietą iškovojo tėvo ir dviejų sūnų „Liūtų“ komanda.

Antroje vietoje po dramatiško finalo liko vyriška tėvo, sūnų ir pusbrolio „Šakaliukų“ komanda.

Visiems prizininkams atiteko abonementai į „Žalgirio“ rungtynes ir  „Sportland“ dovanos. Apdovanojimai buvo įteikti rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Dainavos“ pertraukos metu.

Nugalėtojais antrus metus iš eilės tapo Bruzgų šeima, kurią sudarė tėtis, mama, du sūnus ir dukra. Jiems atiteko didysis festivalio prizas – apsilankymas pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“.

Renginio partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris“ aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video