2024 vasario 11

„Esporto A lygos“ starte – 9 žalgiriečio pergalės


2024 metų „Esporto A lygos“ starte žalgirietis Domas Burba „Domasas“ iškovojo 9 pergales iš 11 galimų ir po pirmojo turo dalijasi 1-2 vietas.

Pirmajame ture 12 klubų atstovų po kartą nuotoliniu būdu sužaidė tarpusavyje „EA SPORTS FC 24“ žaidime.

Nugalėtojų titulą ginantis „Domasas“ 9 kartus įveikė savo varžovus, kartą sužaidė lygiosiomis ir kartą pralaimėjo. Tokį patį taškų skaičių po pirmojo rato turi tik Marijampolės „Sūduvos“ reprezentantas.

Lygiosiomis 1:1 pasibaigė rungtynės su „Sūduva”, nors joje iki dvikovos pabaigos pirmauta. Kiek netikėtai žalgiriečiui nesėkminga buvo dvikova prieš „TransINVEST“ klubo atstovą (2:1), tačiau iš karto po to solidžia persvara nugalėtas koja kojon žengęs „Ekranas“.

„Pirmasis turas žiūrint į rezultatus praėjo tikrai neblogai. Asmeniškai manau, kad galiu pasirodyti geriau. Kituose turuose sieksime dar geresnių rezultatų ir tikiuosi, kad pateksime į finalą, – po turo vertino e-futbolo žaidėjas –  Prasčiausias momentas turnyre buvo dvikova su „TransINVEST“. 15 minutę netikėtai gavau raudoną kortelę ir tai prisidėjo prie vienintelio pralaimėjimo. Geriausias momentas turnyre buvo rungtynės su Ekranu. Pasirodžiau labai gerai, visas rungtynes kontroliavau, ir užtikrintai laimėjau 5:1.“

„Esporto A lygos“ antrasis turas numatomas kovo 23 d., trečiasis – balandžio 13 d. Finalinis etapas vyks balandžio 27 d. Lygos nugalėtojas iškovos teisę dalyvauti savo klubui „eČempionų lygos“ varžybose.

Turnyro rikiuotė: