2024 sausio 15

Esporto A lyga startuos vasario 10 dieną


Antrą sezoną vyksiančios „Esporto A lygos” startas numatomas vasario 10 dieną, finišas – balandžio 13 dieną.

Šiais metais lygos oficialus vaizdo žaidimas – „EA SPORTS FC™ 24“. Lyga tokiu būdu oficialiai tampa „EA SPORTS FC Pro“ serijos dalimi.

Dėl stipriausio „Esporto A lygos” klubo vardo varžysis FK „Žalgiris“, Kauno „Žalgiris“, Kauno raj. „Hegelmann“, Gargždų „Banga“, FK „Panevėžys“, Šiaulių FA, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Telšių „Džiugas“, Alytaus DFK „Dainava“, FK „TransINVEST“ ir Panevėžio „Ekranas“.

„Esporto A lygos pripažinimas tarptautinėse organizacijose ir tapimas EA SPORTS FC Pro dalimi yra įvertinimas ne tik Lietuvos futbolui, bet ir visam šalies sportui. Tai puiki galimybė mūsų klubams ir futbolo esporto žaidėjams varžytis ir demonstruoti savo talentą tarptautiniu mastu. Atsivėrusios naujos galimybės visiškai užpildo futbolo esporto piramidę, kuri prasideda nuo masiškumo, vietinio čempionato ir tarptautinių varžybų grupių etapo”, – sakė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Esporto A lyga prasidės vasario mėnesį ir baigsis balandžio pabaigoje. Lygą sudarys trys ratai, per kuriuos visi klubai tarpusavyje žais tris kartus. Pirmasis turnyras vyks vasario 10 d., antrasis – kovo 23 d., trečiasis – balandžio 13 d.

Visos rungtynės vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojamos oficialiais lygos kanalais internetu. Finalinis etapas vyks tiesioginio renginio metu Vilniaus GG Arenoje balandžio 27 d.

Keturios geriausios „Esporto A lygos“ komandos kovos dėl geriausio šalies vardo. Nugalėtojas taip pat laimės teisę atstovauti savo klubui „EA SPORTS FC Pro Play Ins“ turnyre.