2023 balandžio 15

E-taurės turnyre po pusfinalio kovų paaiškėjo finalo dalyviai

„Žalgirio“ E-taurės turnyre prasidėjo lemiamos kovos – po pusfinalio varžybų paaiškėjo 16 finalo dalyvių.

Virtualaus futbolo FIFA varžybose 150 žaidėjų iš įvairių Lietuvos ir užsienio vietų dalyvavo atrankoje. Geriausiai joje pasirodę žaidėjai iškovojo teisę dalyvauti pusfinalyje.

Į pusfinalio turnyrą, kuris vyko pramogų centre “O’Learys”, atvyko 36 dalyviai.

Pagal pasirodymus atrankos varžybose jie buvo suskirstyti į 9 grupes po 4 žaidėjus ir sužaidė po 3 rungtynes.

Kovos vyko gana atkakliai ir tik du žaidėjai –“Yosw” bei “ValdasVT” laimėjo visas trejas rungtynes. Pastarasis – kol kas vienintelis laimėjęs visas varžybose žaistas rungtynes, nes 10 kartų nugalėjo atrankos varžbose.

Grupių nugalėtojai ir 5 geriausi antrąsias vietas užėmę žaidėjai iš karto iškovojo kelialapį į finalą.

Dar keturi žaidėjai susitiko papildomose rungtynėse. Jas laimėjo “Guminukas24” ir “Jokubasltu”.

Finale iš viso dalyvaus 16 žaidėjų, jis numatytas balandžio 23 d. Vilniuje.

Visi E-taurės pusfinalio dalyviai gavo pakvietimus „Žalgirio“ rungtynes stadione, o finalinio etapo dalyvių laukia ir kiti „Žalgirio“ partnerių prizai.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.