2023 gegužės 9

E-futbolo A lygoje žalgirietis dalyvavo finalo ketverto turnyre


„Žalgirio“ e-futbolo komandos narys finalinio ketverto varžybose po dramatiškos kovos į finalą nepateko.

Gegužės 6 d. įvyko pirmieji E-futbolo A lygos finalai, kuriuose varžėsi stipriausiai keturi klubai: Kauno raj. „Hegelmann“ (Domas Burba), Telšių „Džiugas“ (Šarūnas Petkevičius), „Žalgiris“ („Dabizas“ Paulius Janušonis) ir Marijampolės „Sūduva“ (Aironas Baniulis).

Pirmajame pusfinalyje Domas Burba nugalėjo Šarūną Petkevičių, serijoje iki dviejų pergalių laimėjęs 2:0.

Kitame pusfinalyje varžėsi Paulius Janušonis ir Aironas Baniulis. Pirmose rungtynėse žalgirietis paskutinę mintuę išlygino rezultatą, bet pratęsime nuleido varžovui 1:2. Antrose rungtynėse taip pat pavyko rezultatą išlyginti pabaigoje, tačiau varžovas įmušė per pridėtinį laiką.

„Iš savęs tikėjausi daugiau, bet gal sutrukdė jaudulys. Aironas gerai pasiruošę, esame žaidę ne kartą vienas prieš kitą. Kol prisitaikiau, prireikė laiko. Abi rungtynės buvo panašios, varžovas puikiai gynėsi, pavykdavo gale paspausti, įmušti 90 minutę. Bet paskui praleidau“, – kalbėjo P. Janušonis.

Finale susitiko „Hegelmann” ir „Sūduvai” ekipoms atstovaujantys žaidėjai. Po įnirtingos kovos Domas Burba 2:1 laimėjo prieš Aironą Baniulį ir pasidabino pirmojo Esporto A lygos sezono auksu.

Finalininkai gavo kvietimą dalyvauti EA SPORTS FIFA 23 Global Series atkrintamųjų „PLAY-IN“ etape. Tai – vienas prestižiškiausių turnyrų esporto pasaulyje, kuriame varžosi stipriausi esporto ir futbolo klubai.

„Džiugu, kad finalinės kovos buvo atkaklios ir jose sulaukėme daug intriguojančių rungtynių. Pirmas sezonas tikrai nenuvylė ir jau pradedame dėliotis darbus kitam sezonui, kuriame tikimės dar didesnio dalyvių kiekio bei dėmesio iš žiūrovų pusės“, – sakė LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.