2023 balandžio 30

Du M. Miličkovičiaus įvarčiai palaužė „Bangą“

Du Marko Miličkovičiaus įvarčiai antrajame kėlinyje leido „Žalgiriui“ pralaužti „Bangos“ gynybą ir pratęsti pergalių seriją.

Daug smūgių atlikusiems vilniečiams atakose trūko tikslumo, tačiau per paskutines 20 minučių pagaliau pavyko pasižymėti du kartus. M. Miličkovičius 72 min. įmušė baudinį, o 83 min. tiksliai užbaigė ataką ir įtvirtino pergalę.

Žalgiriečiai pirmą kartą šį sezoną žaidė tokia pačia sudėtimi – po paskutinių rungtynių prieš savaitę aikštėje pasirodė tas pats vienuoliktukas.

Rungtynių pradžioje po sumaišties baudos aikštelėje iš arti smūgiavo A. Vilhjalmssonas, kamuolį atrėmė vartininkas.

Antrą minutę po tolimo perdavimo M. Oyewusi aplenkė gynėją ir pasiuntė kamuolį link vartų, tačiau jį nuo linijos išmušė J. Januševskis.

4 min. po kampinio galva iš arti smūgiavo R. Vėževičius.

14 min. iš toli smūgiavo J. Kendyšas, kamuolį sugavo vartininkas.

15 min. po A. Fofana perdavimo iš baudos aikštelės vidurio smūgiavo M. Oyewusi, tačiau smūgis buvo nestiprus ir vartininkas apsigynė.

Vėliau varžovų vartams tolimais smūgiais bandė grasinti P. Mamičius, M. Oyewusi, A. Vilhjalmssonas, bet trūko tikslumo.

31 min. galva virš vartų smūgiavo M. Oyewusi. 33 min. po kampinio šalia vartų mušė S. Vučuras.
40 min. iš kairio krašto smūgiavo O. Verbickas, vartininkas kamuolį sugavo. 42 min. po kampinio puikų šansą turėjo A. Fofana, bet jis galva smūgiavo virš vartų.

51 min. netikslus buvo O. Verbicko smūgis iš toli.

63 min. M. Oyewusi gavo kamuolį baudos aikštelėje, bet vartus puikiai apgynė M. Bertašius.

72 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po pražangos prieš M. Oyewusi skirtą baudinį realizavo M. Miličkovičius.

83 min. po J. Kendyšo perdavimo M. Miličkovičius įmušė antrą įvartį.

87 min. po R. Jansono smūgio kamuolį atrėmė vartininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį, gegužės 3 d. Vilniuje prieš „Riterius“.