2023 rugpjūčio 20

Du L. Antalio įvarčiai nulėmė pergalę Alytuje

Po skaudžios nesėkmės Švedijoje „Žalgiris“ atsitiesė pergale išvykoje prieš Alytaus „Dainavą“. Pergalę nulėmė du Liviu Antalio įvarčiai antrajame kėlinyje.

Pirmąją valandą „Žalgiriui“ nesisekė pralaužti varžovų gynybos, tačiau rungtynių baigtį nulėmė po keitimo aikštėje pasirodęs L. Antalis. 67 min. jis įmušė iš arti pakartotiniu bandymu po M. Oyewusi smūgio, o 72 min. tiksliai smūgiavo gavęs J. Kendyšo perdavimą baudos aikštelėje.

Lyginant su praėjusiomis čempionato rungtynėmis „Žalgirio“ sudėtyje įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių rungtynes pradėjo J. Bopesu ir L. Vaca.
Dėl kortelių komandai nepadėjo P. Mamičius, dėl traumų – A. Fofana ir A. Vilhjalmssonas.

3 min. po P. Golubicko reido ir perdavimo šansą smūgiui turėjo M. Oyewusi, bet griūdamas gynėjas atmušė kamuolį.

7 min. užsitęsusi šeimininkų ataka baigėsi S. Sorokino smūgiu iš toli, kamuolį sugavo E. Gertmonas. 8 min. iš kairiojo krašto nestipriai smūgiavo M. Araujo.

10 min. varžovų vartininkas O. Kostykas atrėmė A. Novikovo iš toli pažeme muštą kamuolį.

22 min. M. Oyewusi smūgis iš kairio krašto buvo netikslus.

23 min. iš toli netiksliai mušė A. Radčenko. 38 min. iš toli pro šalį smūgiavo A. Novikovas.

40 min. po P. Golubicko perdavimo šansą turėjo L. Vaca, bet iš 14 metrų smūgiavo virš vartų.

43 min. iš kairio krašto pavojingai smūgiavo A. Radčenko.

Per pridėtinį laiką po kampinio O. Verbicko smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė E. Stočkūnas.

54 min. įsiveržęs į baudos aikštelę pavojingai smūgiavo E. Stočkūnas.

61 min. kontratakoje iš toli smūgiavo L. Antalis, kamuolį sugavo vartininkas.

64 min. P. Golubickas smūgiavo iš dešinio krašto, kamuolys skriejo pro šalį.

67 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po M. Oyewusi smūgio iš dešinio krašto kamuolį į vartus iš arti nukreipė L. Antalis.

72 min. rumunas pasižymėjo dar kartą. Ilga kombinacinė ataka baigėsi J. Kendyšo perdavimu L. Antaliui į baudos aikštelę ir tiksliu puolėjo smūgiu.

Per pridėtinį laiką po pavojingo smūgio iš arti kamuolį sugavo E. Gertmonas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį, rugpjūčio 24 d. namuose Europos Konferencijų lygoje prieš Budapešto „Ferencvaros“.