2023 gegužės 3

Derbyje pratęsta pergalių ir sausa serija


Ketvirtas rungtynes iš eilės „Žalgiris“ laimėjo dviejų įvarčių pranašumu ir išsaugojęs vartus „sausus“. Šį kartą sostinės derbyje įveikti „Riteriai“.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečius nuo įvarčio gelbėjo baudinį atrėmęs Edvinas Gertmonas. Iš karto po pertraukos pirmąjį įvartį smūgiu iš toli įmušė Mario Paveličius, o vėliau persvarą padidino Donatas Kazlauskas.

Starto sudėtyje buvo atlikti keturi pasikeitimai – nuo pradžių žaidė N. Petkevičius, P. Golubickas, M. Miličkovičius ir N. Hnidas.

9 min. apsisukdamas baudos aikštelėje pavojingai smūgiavo N. Petkevičius, kamuolys skriejo pro šalį.

24 min. Po pavojingo M. Oyewusi įsiveržimo į baudos aikštelę perdavimą paskutiniu momentu nutraukė gynėjas. Po minutės pavojingai atakavo M. Miličkovičius, jo smūgiuotą kamuolį virš skersinio nukreipė A. Vitkauskas.

32 min. Po S. Vučuro perdavimo M. Oyewusi gavo šansą, tačiau jo smūgį iš arti atrėmė vartininkas. Netrukus po perdavimo į baudos aikštelę N. Petkevičius mušė galva, kamuolys skriejo pro šalį.

34 min. teisėjas užfiksavo P. Mamičiaus žaidimą ranka baudos aikštelėje ir skyrė baudinį. Tačiau E. Onah smūgį nuo žymos E. Gertmonas atmušė į virpstą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje J. Kendyšo galva smūgiuotą kamuolį atrėmė A. Vitkauskas.

Pačioje antro kėlinio pradžioje „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Smūgiu iš 30 metrų pažeme M. Paveličius pasiuntė kamuolį į varžovų vartų kampą.

53 min. Į baudos aikštelę įsiveržė M. Oyewusi, bet jo perdavimas P. Golubickui buvo ne visai tikslus ir šiam smūgiuoti nepavyko.

65 min. pavojingą kontrataką surengė „Riteriai“, tačiau nuo gynėjų pabėgusio O. Onah smūgis nebuvo stiprus ir E. Gertmonas kamuolį sugavo.

76 min. „Žalgiris“ padvigubino persvarą. Po M. Paveličiaus perdavimo iš krašto galva griūdamas tiksliai smūgiavo D. Kazlauskas.

83 min. po O. Badmuso smūgio baudos aikštelėje kamuolį sugavo E. Gertmonas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį Vilniuje – „Hegelmann LFF taurės“ II etape prieš AFK komandą.

„Optibet A lygoje“ Lietuvos čempionai gegužės 14 d. namuose priims vicečempioną „Kauno Žalgirį“.

Video