2023 rugsėjo 3

Čempionate – ketvirta pergalė iš eilės

Intensyvų periodą „Žalgiris“ užbaigė ketvirta pergale iš eilės čempionate – šį kartą minimalia persvara įveikta Gargždų „Banga“.

Vienintelis įvartis krito rungtynių pradžioje, kai po P. Mamičiaus tolimo perdavimo P. Golubickui kamuolys įskriejo į vartus.

„Žalgirio“ sudėtyje po paskutinių rungtynių įvyko trys pasikeitimai – nuo pradžių žaidė T. Duka, K. Kažukolovas, N. Gorobsovas.

Dėl traumų komandai negalėjo padėti E. Gertmonas, N. Hnidas, L. Antalis.

5 min. 1:0. po P. Mamičiaus tolimo perdavimo P. Golubickui pastarasis nežymiai lietė kamuolį ir šis įskriejo į vartus.

8 min. po O. Buffo pavojingo skerso perdavimo pažeme M. Oyewusi šalia vartų nepasiekė kamuolio.

17 min. po P. Golubicko perdavimo D. Kazlauskas išbėgo vienas prieš vieną, bet jo smūgį atrėmė M. Bertašius.

25 min. šansą turėjo svečiai, kai po R. Vėževičiaus perdavimo kamuolys atšoko M. Andrejevui. Pastarojo smūgį atrėmė T. Duka.

27 min. M. Oyewusi galėjo padidinti persvarą bet iš dešinio baudos aikštelės krašto smūgiavo šalia vartų.

29 min. pavojingas buvo M. Šulco baudos smūgis iš 30 metrų, kamuolys skriejo virš vartų.

42 min. po N. Gorobsovo tolimo smūgio kamuolį sugavo vartininkas.

Prieš pertrauką pavojingą svečių ataką paskutiniu momentu nutraukė J. Kendyšas, o netrukus žalgiriečių išpuolyje M. Oyewusi iš aštraus kampo permetė kamuolį per vartininką, bet į vartus nepataikė.

47 min. po A. Fofana perdavimo iš dešinio krašto M. Oyewusi smūgiavo prie tolimojo virpsto, bet kamuolį atmušė vartininkas.

51 min. po P. Srėbaliaus smūgio iš dešiniojo krašto T. Duka atmušė kamuolį.

57 min. po kampinio galva virš vartų mušė J. Kendyšas, 59 min. šalia vartų – K. Kažukolovas.

62 min. po P. Mamičiaus perdavimo iš krašto ir P. Golubicko smūgio vienu lietimu kamuolys aukšta trajektorija atsimušė į skersinį.

74 min. po perdavimo iš gilumos baudos aikštelėje pavojingą Cesinha išpuolį nutraukė T. Duka.

76 min. po svečių kontratakos ir V. Piliukaičio smūgio T. Duka ir J. Kendyšas apsigynė bendromis pastangomis.

81 min. tolimą Ze Eduardo smūgį atrėmė T. Duka.

83 min. kontratakoje iš kairiojo krašto netiksliai smūgiavo P. Golubickas.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais rugsėjo 17 dieną Vilniuje, formaliai svečiuose prieš „Riterius“.