2024 birželio 21

Baigėsi šeimų festivalio trečiasis sezonas


Gegužę startavęs „Žalgirio“ šeimų festivalio trečiasis sezonas aplankęs kelis Vilniaus rajonus finišavo birželio viduryje.

Kaip ir anksčiau, šeimų festivalis kvietė visus norinčius aktyviai praleisti laiką sporto aikštynuose gryname ore. Trečius metus iš eilės festivalis vyko Pilaitėje, antrą kartą – Šnipiškėse, o pirmą kartą – Justiniškių ir Salininkų mikrorajonuose. Finalinės varžybos ir šventė surengtos Liepkalnyje esančiame LFF stadione.

Tradiciškai komandos varžėsi įvairiose estafetėse, futbolo 3 prieš 3 ir kitose komandinėse rungtyse. Festivalis išsiskiria tuo, jog daugelis žaidimų pritaikyti ir patiems mažiausiems – nuo 5 metų.

Sporto varžyboms dalyviai turėjo registruotis iš anksto, tačiau visi norintys galėjo atvykti palaikyti savo komandų, arba tiesiog smagiai praleisti laiką aktyviose pramogose – nuo pripučiamų batutų iki dartbolo.

Apšilimo treniruotes ir dalyviams, ir žiūrovams pravedė „Impuls“ trenerė.

Festivalyje visi norintys, ne tik dalyvavo nemokamai, tačiau ir gavo dovanų. Atsigaivinti tarp sportinių rungčių padėjo „Žalios Girios“ vanduo ir „SipSap“ sula, o geriausios komandos gavo „Sveikatinės“ nuolaidų ir „O’Learys“ pramogų čekių. Taip pat dalyviai gavo kvietimų į „Žalgirio“ namų rungtynes.

Per kelis renginius festivalis sutraukė keliasdešimt komandų. Po tris iš kiekvieno festivalio sporto varžybų pateko į finalą, kuris vyko birželio 16 dieną LFF stadione.

Ketvirtą vietą turnyre užėmė moteriška „MFK“ komanda.

Trečią vietą iškovojo „One Family“ komanda.

Antroje vietoje po dramatiško finalo liko  „Stiprūs kartu“ komanda.

Čempionais tapo „Šakaliukai“, kurie praėjusį sezoną liko antroje vietoje.

Komandos prizininkės laimėjo pagrindinius prizus – narystes sveikatingumo klube „Impuls“.

Po finalinio turnyro dalyviai galėjo stebėti „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ rungtynes.

Renginio partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris“ aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video