2022 gegužės 12

A. Olubi debiutavo Nigerijos jaunimo rinktinėje


„Žalgirio“ puolėjas Adamsas Olubi debiutavo Nigerijos jaunimo (U-20) rinktinėje ir padėjo komandai patekti į tarptautinio turnyro pusfinalį.

A. Olubi pateko į Nigerijos rinktinės sudėtį WAFU (Vakarų Afrikos valstybių) U-20 čempionato B zonos turnyrui, kuris nuo gegužės 7 d. vyksta Nigerio sostinėje Niamėjuje.

Nigerija startavo B grupėje kartu su Ganos ir Burkina Faso bendraamžiais.

Pirmose rungtynėse Nigerija įveikė turnyro nugalėtojų titulą ginančią Ganą rezultatu 2:0, o antrose su Burkina Fasu sužaidė lygiosiomis 2:2.

A. Olubi abejas rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir žaidė atitinkamai iki 75 bei 72 minutės.

Žalgirietis įvarčio nepelnė, bet pasak svetainės svetainė „Best Choice sports“ sulaukė gerų žodžių iš komandos trenerio Ladano Bosso. „Jis stiprus puolėjas ir tikiuosi, kad turnyro eigoje vis dar gerins žaidimą. Jis turėjo tam tikras užduotis aikštėje ir kol kas nenuvylė. Stengsimės jam padėti pagerinti atakų užbaigimą, čia dar jam reikia patobulėti. Bet jis kovotojas ir turi gerą ateitį“, – cituojamas treneris.

Nigerijai šie rezultatai užtikrino kelialapį į pusfinalį, kur gegužės 17 d. komanda susitiks su viena iš A grupės ekipų – ten žaidžia Dramblio Kaulo Krantas, Nigeris, Togas ir Beninas.

Stipriausios dvi zonos komandos iškovos kelialapius į 2023 m. Afrikos Tautų taurės U-20 turnyrą.