Vilniaus „Žalgiris“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su puolėju Abdulrahmanu Sabiya.
Žaidėjas karjerą tęs Alytaus „Dainavos“ gretose.
20 metų futbolininkas iš Nigerijos prie klubo prisijungė šių metų kovą ir pagrindinėje komandoje neįsitvirtino, rungtyniavo „Žalgirio“ B gretose.
I lygoje A. Sabiya sužaidė 7 rungtynes, per kurias pelnė 1 įvartį.