2024 spalio 4

Šiauliuose – du L. Antalio įvarčiai ir užtikrinta pergalė

Trečią pergalę iškovojęs „Žalgiris“ artėja prie tikslo – svečiuose 3:1 įveikus „Šiaulių“ komandą Lietuvo čempionato lyderiai dar labiau padidino atotrūkis nuo persekiotojų, kurie savo rungtynes žais savaitgalį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje žalgiriečius į priekį išvedė L. Antalis, o antro kėlinio pradžioje persvarą padidino G. Matulevičius. „Šiauliai“ atsakė D. Ikaunieko įvarčiu, tačiau netrukus vilniečių pranašumą atstatė L. Antalis.

„Žalgiris“ trečias rungtynes iš eilės pradėjo tokia pačia startine sudėtimi.

Rungtynių pradžioje komandos daug pavojingų situacijų nesukūrė.

21 min. po L. Antalio smūgio kamuolį atmušė vartininkas.

Po trijų minučių P. Golubicko galva muštas kamuolys pataikė į virpstą.

32 min. pavojingą D. Ikaunieko smūgį atrėmė A. Tordai.

40 min. baudos aikštelės krašte po pražangos prieš J. Bopesu buvo skirtas baudinys, kurį realizavo L. Antalis.

43 min. po stipraus J. Moutachy smūgio kamuolį atmušė L. Paukštė.

Antrojo kėlinio viduryje šeimininkams pavyko atsilikimą sušvelninti. D. Kazlauskui pavyko išvengti nuošalės, iš dešinio krašto jis baudos aikštelėje surado D. Ikauniekui, kuriam beliko įmušti iš arti.

65 min. žalgiriečiai buvo arti trečio įvarčio. Po A. Fofana smūgio, L. Antalis pakreipė kamuolį ir L. Paukštei teko gelbėti šiauliečius puikiu šuoliu.

72 min. trečią įvartį įmušti pavyko – žalgiriečiai apsigynė savo baudos aikštelėje ir perėmus kamuolį varžovų pusėje po P. Golubicko perdavimo įmušė L. Antalis.

85 min. po perdavimo iš krašto R. Jansonas iš arti pataikė į virpstą.

Po šio turo komandos išsiskirsto rinktinių pertraukai. Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 20 d. Alytuje.