2024 rugsėjo 27

Pergalė atidėtose rungtynėse padidino taškų persvarą

Atidėtose rungtynėse „Žalgiris“ namuose pranoko „Dainavą“, iškovojo 20-ąją pergalę čempionate ir užbaigęs namų rungtynių atkarpą padidino atotrūkį nuo persekiotojų iki 10 taškų.

Rungtynių pradžioje įmušė Jurijus Kendyšas, vėliau varžovams rezultatą išlygino Davoras Rakičius, o prieš pertrauką pasižymėjo Paulius Golubickas. Antrajame kėlinyje vilniečių pergalę įtvirtino Nikola Petkovičiaus įvartis.

Antrąsias rungtynes iš eilės „Žalgiris“ pradėjo tokiu pačiu starto vienuoliktuku.

4 min. po P. Golubicko smūgio iš dešinio krašto kamuolį sugavo vartininkas.

10 min. žalgiriečiai įmušė pirmąjį įvartį. Po J. Bopesu pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo J. Kendyšas.

15 min. Y. Karashima smūgiavo iš toli, kamuolys skriejo šalia vartų.

21 min. svečiai surengė pavojingą ataką dešiniu kraštu ir smūgiavo pro šalį.

27 min. „Dainava“ išlygino rezultatą. Greitoje kontratakoje D. Rakičius teisėjo vertinimu nebuvo nuošalėje, pabėgo nuo gynėjų ir vienas prieš vieną smūgiavo tiksliai.

Per pridėtinį laiką „Žalgiris“ įmušė antra kartą. Po kombinacijos aikštės viduryje N. Petkovičius atliko tikslų perdavimą iš krašto ir P. Golubickui beliko įmušti iš arti.

55 min. gerą šansą turėjo G. Matulevičius, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartininką.

59 min. pavojingas buvo O. Abdullahi smūgis iš krašto.

62 min. L. Antalis galva smūgiavo šalia vartų.

69 min. pavyko įtvirtinti persvarą. Baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė N. Petkovičius.

77 min. po N. Petkovičiaus smūgio iš krašto kamuolys skriejo pro šalį.

79 min. Y. Karashima iš toli muštą kamuolį atrėmė vartininkas.

82 min. L. Antalio smūgio po baudos aikštelėje apsigynė varžovų vartų sargas.

85 min. vartininkas atmušė J. Bopesu smūgį iš arti.

Po šių rungtynių „Žalgirio“ laukia trijų išvykų serija. Artimiausia akistata vyks spalio 4 d. Šiauliuose.