2024 rugsėjo 22

Kauniečiai sutriuškinti – penki įvarčiai be atsako

Svarbioje ir principinėje dvikovoje „Žalgiris“ nepaliko šansų varžovams iš Kauno (5:0) ir padidino persvarą prieš persekiotojus turnyro lentelėje iki septynių taškų. Vilniečiai pergalę įtvirtino jau pirmajame kėlinyje, kai įmušė keturis įvarčius.

Dvikovoje prieš „Kauno Žalgirį“. Pirmąjį įvartį iš baudinio rungtynių pradžioje įmušė Liviu Antalis, kėlinio viduryje rezultatą padvigubino Nikola Petkovičius. Per pridėtinį kėlinio laiką N. Petkovičius pasižymėjo dar kartą, o ketvirtą įvartį smūgiu iš toli pelnė Paulius Golubickas. Antrajame kėlinyje įmušė Ovidijus Verbickas.

Būtent N. Petkovičius ir P. Golubickas šiose rungtynėse po ilgesnės pertraukos grįžo į startinę „Žalgirio“ sudėtį.

Rungtynių pradžioje po tolimo J. Kendyšo perdavimo L. Antalį varžovas nugriovė baudos aikštelėje. Iš pradžių buvo užfiksuota nuošalė, tačiau po VAR peržiūros teisėjas skyrė baudinį. Jį realizavo pats legionierius iš Rumunijos.

Kėlinio viduryje šanso neišnaudojo L. Antalis, tačiau netrukus krito antrasis įvartis. 24 min. Po Y. Karashima perdavimo vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo N. Petkovičius.

34 min. šansą turėjo ir svečiai, tačiau vartus pavyko apginti A. Tordai.

38 min. po Y. Karashima tolimo smūgio varžovus gelbėjo vartininkas.

Per pridėtinį laiką šeimininkai įmušė dukart. Iš pradžių Po J. Bopesu perdavimo „rabona“ stiliumi antrą savo įvartį galva įmušė N. Petkovičius.

Vėliau suklaidinęs varžovą tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo P. Golubickas.

Antrajame kėlinyje varžovai kontratakose turejo šansų pasižymėti, tačiau buvo arba netikslūs, arba vilniečiams pavyko apsiginti.

Penktas įvartis krito sužaidus 74 min. Po pražangos prieš L. Antalį skirtą baudinį realizavo O. Verbickas, kuris tikslų smūgį dedikavo neseniai gimusiai trečiajai dukrai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais penktadienį, rugsėjo 27 dieną prieš „Dainavą“.